Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Camtasia Studio 9 Win/Mac – najlepszy wielofunkcyjny rejestrator ekranu i  edytor wideo – 954zł (oszczędzasz 200zł)!

Camtasia Studio 9 Win/Mac – najlepszy wielofunkcyjny rejestrator ekranu i edytor wideo – 954zł (oszczędzasz 200zł)!

Promocja została zakończoną

Ułatwia nagrywanie ekranu i tworzenie dopracowanych, profesjonalnie wyglądających filmów!

Oprogramowanie TechSmith Camtasia Studio 9 pozwala uchwycić dynamiczne obrazy z ekranu komputera i stworzyć profesjonalny film, pokazujący procesy zachodzące na ekranie.

Wideo stworzone przez TechSmith Camtasia Studio 9 podczas przechwytywania z ekranu komputera osobistego ma wysoką jakość obrazu. Dzięki unikalnej technologii kompresji wideo opracowanej przez TechSmith, plik wideo będzie miał niewielki rozmiar. Wbudowana funkcja SmartFocus pozwala zachować jakość i format obrazu podczas odtwarzania wideo na ekranach o różnych rozmiarach.

TechSmith Camtasia Studio 9 pozwala na profesjonalne przechwytywanie i edycję obrazów dynamicznych, tworząc format wideo wymagany do publikacji w serwisach społecznościowych, blogach i na CD-ROM. Produkt ma funkcję podglądu.

Za pomocą TechSmith Camtasia Studio 9 możesz podzielić wideo na segmenty, edytować je osobno, a także dodawać, wycinać, łączyć segmenty. Każdy etap procesu dzielenia wideo na segmenty jest konfigurowalny przez użytkownika, aż do edycji klatka po klatce. Ścieżki audio i wideo projektu można edytować osobno.

TechSmith Camtasia posiada szereg wbudowanych stylów, które sprawiają, że można go łatwo wideo zapisane w wybranym formacie (iPod/iPhone, MP3 lub plików PowerPoint).

Zalety programu:

  • Najlepsze, elastyczne rozwiązanie do kodowania Live Stream.

  • Dostarczanie strumieni wideo i audio dla dowolnego odtwarzacza i dowolnego urządzenia za pomocą dowolnego protokołu z jednego serwera streamingowego.

  • Tworzenie strumieni na żywo, linie lub wymagane aplikacje do transmisji strumieniowej na wydarzenia na żywo, wiadomości, monitorowanie, monitorowanie, wideo itd.

  • Nagrywanie strumienia w czasie rzeczywistym do pliku, który jest dostępny do odtwarzania na żądanie.

  • Transkodowanie w celu uzyskania optymalnego przepływu pracy strumieniowej, z oszczędnościami w zakresie przepustowości pobierania, z gwarantowanymi strumieniami najwyższej jakości na urządzeniach każdego użytkownika.

Obszar zastosowań: domowe, firmowe

Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i upustami.

Czas promocji: 01.10.18 – 31.10.18

W przypadku pytań – zadzwoń +48 (22) 390 62 42, wyślij wiadomość na adres e-mail: sales@softlist.pl lub skontaktuj się z naszym ekspertem za pomocą czatu znajdującego się na stronie sklepu internetowego.