Zaloguj się
Otrzymaj oprogramowanie w ciągu kilka minut od zamówienia! System automatyczny całodobowo 24/7.
Otrzymaj oprogramowanie w ciągu kilka minut od zamówienia! System automatyczny całodobowo 24/7.

Gwarancji

Artykuły w sklepie Softlist są certyfikowanymi i mają oficjalną gwarancję producenta. Okres i wyrunki gwarancyjnego serwisu zaczyna od dnia zakupu lub od dnia zatwierdzenia przez użytkownika umowy z producentem. W celu wykonania gwarancyjnej usługi produktu kupionego w naszym sklepie prosimy kontaktować bezpośrednie z autoryzowanym punktem serwisu producenta również z naszym sklepem który w tym wypadku jest pośrednikiem w kontaktach „producent-użytkownik”.

Wymiana towaru.

Softlist zastępuje lub przyjmuje z powrotem towar w tym przypadku gdyby zapieczętowane opakowanie towaru zostało nieotwarte po dostarczeniu, klucze są nie aktywowane albo umowa licencjonowania została nie przyjętą.

Rekomendacje.

Po dostarczaniu towaru prosimy sprawdzić zgodność otrzymanego artykułu do zamówienia.

W przypadku dostarczania pudełka należy dokładnie obejrzeć opakowanie ze wszystkimi danymi towaru. Prosimy nie naruszać integralności opakowania w przypadku gdy opis nie jest zgodne z zamówieniem.

Za umowy dostawy drogą elektroniczną ( klucz, licencja) prosimy sprawdzić dane licencji otrzymanej od Softlist i od producenta bezpośrednie. W przypadku niezgodności prosimy w najkrótszym czasie skontaktowaś z menedżerem Softlist, nie aktywując klucza lub nie przejmują umowy licencji.

Dane rekomendacji są związane z tym że do aktywacji programu (poprzez klucza i przyjmowania umowy o licencji) Państwo nie wstąpiło do prawa korzystania i ma możliwość wrócić/wymienić zgodnie z regulaminem producenta. W przeciwnym razie Softlist nie obejmuje odpowiedzialności o zwrocie produktu.