Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Formy płatności

Dla wygody klientów oferujemy kilka form płatności za oprogramowanie oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń ze specjalistą ds. sprzedaży.

Faktury VAT

Wystawiamy faktury VAT. Przy zamówieniu prosimy podać numer NIP. Jest on wymagany dla firm, dla osób fizycznych nie jest konieczny.

1. Przedpłata na konto bankowe

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji w momencie, gdy otrzymamy potwierdzenie zapłaty. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Numer naszego konta:

61 1030 0019 0109 8503 0013 7594

2. Płatność elektroniczna poprzez PayPal

Płatność on-line realizowana za pomocą karty kredytowej lub przelewem elektronicznym z konta bankowego. System płatności elektronicznych obsługiwany jest za pośrednictwem firmy PayU i jest dostępny dla wszystkich form dostawy. Realizacja i wysyłka zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty Klienta za zamówienie na koncie sklepu. Jak zapłacić tym sposobem? Wystarczy wybrany produkt włożyć do wirtualnego koszyka, wypełnić pola z danymi osobowymi i przejść do zapłaty. Zamówienia online przyjmujemy 24/7, zamówiony i opłacony produkt wysyłamy w dni robocze w godz. 8:00-16:00.

3. Przelew z terminem płatności

Ta forma płatności ustalana jest indywidualnie dla firm i insytuacji oraz dla klientów dokonujących zakupów regularnie. Jeżeli wybrali Państwo tę formę płatności prosimy skontaktować się z działem sprzedaży w celu ustalenia szczegółów zapłaty (sales@softlist.pl).

UWAGA! Konsumentowi zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta. Licencje elektroniczne (ESD) stanowią rzecz niefabrykowalną stanowiącą usługę wykonywaną na rzecz Kupującego. Przed dokonaniem zakupu klient powinien skorzystać z wersji próbnej oprogramowania, aby upewnić się, że oprogramowanie spełnia wszystkie wymagania klienta. Licencje są imienne i wystawiane dla 1 konkretnego użytkownika końcowego dlatego stanowią usługę która po opłaceniu zamówienia nie podlega anulowaniu, zwrotowi czy reklamacji.

Sklep internetowy
Softlist

Softlist Sp. z o.o. 

al.Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa

sales@softlist.pl