Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Pakiety Edukacyjne - Bitdefender GravityZone Business Security (ochrona stacji roboczych i serwerów plików) – 20%

Promocja została zakończoną

Rozpocznij nowy rok szkolny bezpiecznie!

Pakiet przeznaczony dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i innych placówek szkolno-wychowawczych

Dlaczego ochrona placówek edukacyjnych jest tak ważna?

Wielu twórców wirusów lub hakerów przyznało się, że włamywali się do sieci szkół, uniwersytetów, ponieważ łatwiej jest tam się dostać niż włamywać się do korporacyjnych sieci, które mają kilka warstw ochrony; i, co najważniejsze, sieci akademickie mają łącza szerokopasmowe, co pozwala na zmaksymalizowanie ruchu danych, który jest trudniejszy do filtrowania.

Bitdefender dba o ochronę wszystkich komputerów w szkole - bez względu na to, czy działają na komputerze Mac lub PC - wszystkie są objęte tą samą licencją i mogą być zarządzane z tej samej konsoli zarządzania. Dodatkowo może chronić wszystkie serwery szkolne w ramach licencji. Ponadto producent oprogramowanie dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim uczniom, studentom i nauczycielom najlepsze zabezpieczenie przed nieodpowiednimi treściami, przeglądaniem Internetu, pisaniem wiadomości e-mail i innymi zagrożeniami, które można znaleźć w sieci.

Liczba chronionych urządzeń 1 rok*:

  • do 50 końcówek - 295 zł

  • do 100 końcówek - 390 zł

  • do 150 końcówek - 490 zł

  • do 200 końcówek - 589 zł

*w celu wyceny i otrzymania upustu na zakup licencji dwu i trzyletnich prosimy o kontakt z naszym sprzedawcą

Obszar zastosowań: firmowe

Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i upustami.

Czas promocji: 01.09.18 – 31.10.18

W przypadku pytań – zadzwoń +48 (22) 390 62 42, wyślij wiadomość na adres e-mail: sales@softlist.pl lub skontaktuj się z naszym ekspertem za pomocą czatu znajdującego się na stronie sklepu internetowego.