Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Think-cell - najlepsze narzędzie graficzne

Think-cell - najlepsze narzędzie graficzne

Setki i tysiące firm na całym świecie używają komórki Think w swojej pracy. Think-cell to rozszerzenie programu PowerPoint, które tworzy różne wykresy, pobierając dane z programu Excel. W naszym kraju nie jest to jeszcze tak powszechne, ale w Ameryce jest obowiązkowym elementem w środowisku korporacyjnym. Dzięki niemu bardzo wygodnie jest prezentować swoje pomysły w prezentacjach.

Sam program PowerPoint jest całkiem niezły, ale dlaczego nie ulepszyć go i rozszerzyć jego funkcjonalności. W wielu firmach od dawna zasadą jest posiadanie komórki Think. Dlaczego właśnie Think-cell?

W myśl producenta, Think-cell to rozwiązanie do tworzenia wykresów, co potwierdza strona menu głównego. Oczywiście wykresy można wykonywać za pomocą wbudowanych narzędzi PowerPoint i Excel, ale duża i złożona grafika wymaga umiejętności i wyczucia stylu, a wszystko lub prawie wszystko, wymaga własnoręcznego wprowadzania danych, dostosowania projektu, skali itp. Gra jest warta świeczki, jeśli potrzebujesz jednego skonsolidowanego harmonogramu, który będzie stale używany. Problemy zaczynają się, gdy trzeba zrobić wiele wykresów dla dużej liczby prezentacji.

Główna funkcjonalność:

 • Zestaw wykresów. Wykresy z tego zestawu są bardzo trudne lub po prostu niemożliwe do wykonania standardowych narzędzi. Na przykład diagram kaskadowy (wodospad) jest bardzo trudny do wdrożenia. Często dane z tabel programu Excel przestają być podnoszone, wiele elementów nie jest w ogóle edytowanych, elementy nie mogą zostać przeniesione lub zmieniły się podpisy. Narzędzia Think-cell umożliwiają szybkie i łatwe dostosowanie dowolnych parametrów.
 • Wykres Mecco. Jest też najnowsza wersja programu PowerPoint i ma te same problemy, co wodospad.
 • Ulepszenia standardowych wykresów.
 • Podpisy i łączne wartości są ustawiane automatycznie.
 • Prosta konfiguracja legendy i jej synchronizacja z napisami
 • Szybki układ danych z Excela. Wygodne jest również to, że jeśli istnieje przerwa w linkach, grafika może być łatwo skorygowana za pomocą zintegrowanych narzędzi Think-cell.
 • Wygodne wdrożenie funkcji zapisywania i wysyłania utworzonego slajdu pocztą elektroniczną. Dodano funkcję konwertowania slajdów do formatu PDF, gdzie wpis zostanie dodany do metadanych za pomocą numeru slajdu.
 • Wygodna funkcja rozpoznawania danych na wykresach.

Niektóre narzędzia i przedmioty:

 • Łatwo konfigurowalne „Harvey Circles”
 • Synchronizacja spisu treści w programie PowerPoint
 • Figury i bloki z tekstem, które mogą być połączone i tworzą złożoną strukturę

Wniosek

Jeżeli użytkownik miała okazję pracować z pomocą Think- cell, powrót do standardowego edytora jest trudny. Ciężko wyobrazić sobie teraz pracę z grafiką bez komórki Think. Niestety, próby dodania nowych funkcji do grafiki przez Microsoft nie powiodły się. Koszt tego rozszerzenia jest w pełni uzasadniony. Think-cell całkowicie zastępuje standardowe narzędzia do tworzenia diagramów w Powerpoint, oferując prostszą i bardziej rozbudowaną funkcjonalność.