Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Przegląd Incredibuild

Przegląd Incredibuild

Przegląd-Incredibuild

Incredibuild znajduje się w pierwszej dziesiątce różnych najlepszych narzędzi do automatyzacji montażu. Rozwiązanie to jest często popularne w dużych firmach. Umożliwia programistom C++ przyspieszenie kompilacji, testowania i innych zadań wymagających dużej ilości zasobów, skracając czas cyklu rozwoju nawet 8x. 200 000 deweloperów i menedżerów z ponad 2000 firm chwaliło niezrównaną jakość Incredibuild.

Wśród nich są znane marki - Microsoft, Samsung, Amazon, EPIC Games, Citibank.

Głównym celem Incredibuild jest przyspieszenie konwersji kodu programu na kod maszynowy, zwiększenie szybkości testowania i innych kosztownych procesów. Wszystko to odbywa się poprzez jednoczesne rozdzielenie zadań obciążenia między bezczynne procesory lokalnie lub w chmurze. Mówiąc najprościej, program płynnie przekształca komputerowy system hosta w potężny wielordzeniowy superkomputer zawierający dużą ilość gigabajtów pamięci.

Technika Virtualized Distributed Processing łączy wszechstronność, wirtualizację z mocą przetwarzania rozproszonego. Dzięki temu Incredibuild może bezproblemowo przenosić przepływy pracy z urządzenia hosta na zdalną maszynę z odpowiednią emulacją. Nie wymaga to instalacji innego oprogramowania na zdalnym urządzeniu. Możesz przenosić kompilacje, testy, symulacje, własne obciążenia.

Od czego zacząć?

  1. Wybierz komputer, na którym chcesz zainstalować Incredibuild Coordinator. Pobierz odpowiednią licencję. Koordynator jest komponentem, który zarządza hostami w środowisku Incredibuild.
  2. Zainstaluj agenta Incredibuild na każdym hoście, który chcesz dołączyć do środowiska.
  3. Wprowadź nazwę procesów, które chcesz rozprowadzić na zdalnych komputerach. Lub rozpocznij od razu dzięki wbudowanym integracjom, takim jak dodatek Incredibuild dla programu Visual Studio.
  4. Uruchom swoje obciążenie za pomocą Incredibuild.
  5. Użyj graficznej wizualizacji Incredibuild, aby zobaczyć, jak procesy można łatwo skalować do setek dodatkowych rdzeni.

incredible

W dużych przedsiębiorstwach z setkami urządzeń może być wiele uśpionych procesorów. Są to utracone rdzenie, które Incredibuild odbudowuje, aby wymusić obciążenia wymagające dużej wydajności.

Incredibuild obejmuje procesy na zdalnych urządzeniach w bezpiecznej piaskownicy. Wszystkie operacje są kopiowane z lokalnego hosta na zdalny komputer.

Standardowy wynik, błędy, kody odpowiedzi, wygenerowane pliki itp. są automatycznie synchronizowane z localhost, tak jak byłyby lokalnie. Technologia Virtualized Distributed ProcessingTM sprawia, że przepływ pracy Incredibuild jest przyjemnością dla specjalistów IT. Nie ma potrzeby wkładania dużego wysiłku w konserwację. Nie ma potrzeby zapisywania obrazów maszyn wirtualnych ani emulowania plików, skryptów na urządzeniach zdalnych. Masz możliwość jednoczesnej pracy z różnymi systemami operacyjnymi. Incredibuild to wszechstronne narzędzie wielofunkcyjne.

Program pozwoli kontrolować koszty zarówno sprzętu komputerowego, jak i oprogramowania. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania na zdalnych urządzeniach.

Zalety Incredibuild

  • uniwersalny program, który zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do przyspieszenia kompilacji, obsługi obciążeń z dodatkową mocą obliczeniową;
  • możliwość jednoczesnej pracy na wielu systemach operacyjnych - Windows 10, Windows Server 2019, Linux, Ubuntu i Fedora;
  • jeśli masz program Visual Studio 2015 na urządzeniu zdalnym, możesz użyć programu Visual Studio 2019 na hoście lokalnym, aby przyspieszyć kompilację.To dlatego, że program Visual Studio 2015 na komputerze zdalnym nie będzie brany pod uwagę, gdy Incredibuild działa na specjalnym zdalnym piaskownica;
  • aby zaktualizować wersję platformy, wystarczy zaktualizować koordynatora Incredibuild. Ten składnik automatycznie zaktualizuje wszystkie agenty w środowisku.

W jakich obszarach stosuje się Incredibuild?

Z programu korzystają twórcy gier – montaż skraca się do 30 minut, bez korzystania z platformy zajęłoby to 8-9 godzin.

Rozwiązanie pomaga zespołom usług finansowych zmniejszyć ryzyko niezgodności i poprawić bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy lokalnie, czy w chmurze, platforma akceleracji rozwoju dynamicznie przydziela i optymalizuje pulę zasobów obliczeniowych, rozbijając procesy narzędzi programistycznych. Buforowane dane wyjściowe kompilacji są ponownie używane, a zadania są uruchamiane równolegle w puli.

W przypadku modelowania 3D, renderowania CAD/CAM, symulacji procesu produkcyjnego ważne jest, aby przesuwać granice automatyzacji i łączności, unikając jednocześnie błędów i przestojów. Incredibuild skraca czas opracowywania i poprawia wydajność CI/CD, zapewniając ciągłą aktualizację kosztownych procesów przemysłowych, które sterują oprogramowaniem, przy jednoczesnym kontrolowaniu czasu budowy i kosztów przetwarzania.

Twórcy oprogramowania motoryzacyjnego potrzebują zwinnych procesów i funkcji cyfrowych. Rosną wymagania dotyczące jakości kodu, rośnie liczba testów, kompilacje są dłuższe. Dzięki Incredibuild kod i produkty są wysokiej jakości, bezpieczne, a kompilacje są błyskawiczne.