Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Nowa wersja Corel Draw Graphics Suite 2019

Nowa wersja Corel Draw Graphics Suite 2019

W połowie marca firma Corel wydała dwa zupełnie nowe produkty, wraz z zaktualizowaną wersją CorelDraw Graphics Suite dla Windows, wersją programu dla komputerów Mac, a także całkowicie nową i unikalną wersją internetową Coreldraw.app. Teraz artyści na całym świecie mogą wybrać odpowiednią dla nich platformę.

Osoby, które chcą zostać projektantami lub wszyscy profesjonaliści, którzy już nimi są, mają teraz dostęp do profesjonalnych narzędzi wektorowych, które działają w oparciu o sieci neuronowe, narzędzia do rysowania i wiele innych. Nowa wersja ma ulepszoną obsługę różnych formatów plików. Wraz z wprowadzeniem CorelDRAW.app artyści mają możliwość łatwego demonstrowania swoich projektów na odległość, dodawania adnotacji i komentowania projektów innych osób, a także tworzenia nowych projektów bez żadnych problemów, nie będąc na pulpicie. Zaktualizowany pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 oferuje nowe spojrzenie na projekt i stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu.

CorelDRAW zyskał uznanie wśród artystów i zdobył najwyższą pozycję w rankingu najpopularniejszych edytorów graficznych ze względu na szczególną uwagę programistów na prostotę pracy, jednoczesną funkcjonalność i jakość na najwyższym poziomie podczas tworzenia programu.

Zupełnie nowy produkt CorelDRAW Graphics Suite 2019 dla komputerów Mac to kolejna kreacja firmy Corel:

  • Kompletny zestaw narzędzi do pracy na profesjonalnym poziomie. Duży wybór różnych dostosowywanych narzędzi pomoże uwolnić twoją kreatywność. CorelDRAW daje użytkownikowi wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia unikalnych ilustracji, układów stron internetowych i po prostu grafiki wektorowej. W wbudowanych narzędziach Corel Photo-Paint do edycji zdjęć za pomocą aplikacji Corel FontManager możesz łatwo sortować i porządkować czcionki, aw AfterShot możesz obsługiwać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości w formacie * .raw

  • Zaawansowana integracja. Firma dodała narzędzie do pracy z krzywymi - LiveSketch. Jest to pierwszy i jedyny edytor wektorów na świecie wykorzystujący sieci neuronowe. Jego główną funkcją jest modyfikacja narysowanych elementów na krzywe wektorowe. Taka technologia upraszcza rysowanie wektorem za pomocą tabletów graficznych lub ekranu dotykowego.

  • Unikalna wersja projektowa dla systemu MacOS. Opracowując graficzną wersję interfejsu CorelDRAW dla systemu operacyjnego macOS, producent zadbał o to, aby użytkownik pracował bez wysiłku w swoim znajomym środowisku. Wszystkie ikony, znaczki, wygląd okien i innych elementów, tak blisko, jak to możliwe, odpowiadają interfejsowi systemu operacyjnego, dzięki czemu program jest doskonale zintegrowany. Ponadto nowa wersja obsługuje touchpad TouchBar na nowych komputerach MacBook Pro oraz tryb ciemny w wersji Mojave OS.

  • Łatwy do nauczenia. Czysty projekt nie powinien stanowić problemu. Dzięki materiałom edukacyjnym, podobnym projektom i łatwym do opanowania narzędziom możesz od razu rozpocząć pracę i osiągnąć doskonałe wyniki.

Nowa wersja internetowa programu CorelDRAW.app umożliwia pracę w dowolnym miejscu i czasie. Teraz wszystkie pliki i projekty użytkowników mogą być przechowywane w chmurze, dzięki czemu wszystkie będą dostępne z dowolnego urządzenia. Korzystając z edytora online, możesz dodawać nowe elementy projektu do projektu, dodawać adnotacje i tworzyć nowe projekty, niezależnie od urządzenia, z którego użytkownik pracuje. Ponadto subskrypcja dodaje dodatkowe narzędzia do pracy z grafiką, a także zaawansowane funkcje do pracy w formacie online.

Kupując pakiet CorelDRAW Graphics Suite dla dowolnego systemu operacyjnego, możesz wybrać dwa rodzaje licencji.

  • Subskrypcja. Ten rodzaj licencjonowania obejmuje płatność roczną, jak również jej anulowanie w przypadku zakończenia korzystania z oprogramowania. Subskrypcja umożliwia otrzymywanie stałych aktualizacji podczas subskrypcji.

  • Licencja wieczysta. Ten typ umożliwia bezterminowy zakup aktualnej wersji oprogramowania na czas nieokreślony, ale bez możliwości uzyskania aktualizacji.