Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

JIRA Software już teraz na Android

JIRA Software już teraz na Android

Kiedy w maju 2016 roku Atlassian uruchomiła JIRA Software dla użytkowników iPhone, społeczność użytkowników JIRA Software powiedzieli, że chcą to aplikacja dla platformy Android. Teraz mamy przyjemność poinformować o wydaniu JIRA Software dla systemu Android od firmy Atlassian.

JIRA Software dla systemu Android zawiera wszystkie te same funkcje co wersja dla iPhone ' a, a nawet więcej: poprawa wizualizacji i możliwości śledzić postępy swojego zespołu, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Rzućmy okiem na opcje więcej.

Utrzymuj świadomość z dowolnego miejsca na świecie za pomocą boardów

W JIRA Software dla systemu Android wbudowane boardy scrum i kanban, które pozwalają każdemu członkowi zespołu śledzić status każdego procesu i mieć jasne rozumienie na jakim etapie przepływu pracy są prowadzone działania, a wszystko to – z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja została stworzona w taki sposób, że członkowie zespołu mogą poruszać się między kolumnami i boardami, przekonując, że każda wersja produktu jest naprawdę w odległości jednego dotknięcia. Tak wszystko, co Ci się tak podobało w boardach, teraz masz w kieszeni..

Śledź swoje zadania w jednym miejscu

W nowej aplikacji JIRA Software dla Androida dostępne są "Moje zadania" -  okno, pozwalające śledzić wszystkie działania, za które osoba ponosi odpowiedzialność. Jest to pełna lista zadań potrzebnych w jednym ekranie. Tak więc, gdy jesteś w drodze do pracy i trzeba sprawdzić coś, czym się teraz zajmujesz, umieść skrót "Moje zadania" na pulpicie, aby zobaczyć, czy pojawiły się coś do uwagi lub elementy, które należy rozwiązać. Jeśli na tej liście jest coś, co nie wymaga twojej uwagi – po prostu usuń go z listy w dwa kliknięcia.

Bądź na bieżąco za pomocy wiadomości

Zespół oprogramowania działa szybko. Aby pomóc Ci być na bieżąco, nawet gdy nie masz komputera lub laptopa, JIRA Software dla systemu Android oferuje używać alertów. Ta sekcja zawiera informacje o swoich projektach, zaktualizowana w czasie rzeczywistym. Twórcy aplikacji doprowadzili push-wiadomości z możliwością pełnej personalizacji, aby sami mogli wybrać, które powiadomienia otrzymywać w tym czasie, po wyjściu z aplikacji. Tak więc, jeśli chcesz śledzić jakakolwiek dyskusja na temat, wszystkie ważne aktualizacje w JIRA Software Cloud są dostępny w smartfonie w czasie rzeczywistym.

Oprócz tego do opisanych wyżej funkcji JIRA Software Android umożliwia wybór i oznaczenie odcinków, odpowiedzi na komentarze, wskazywać w nich innych członków zespołu, aby dołączyć pliki, zdjęcia, filmy i wiele innych.