Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Wraz ze śniegiem spadają ceny! PDF-XChange PRO teraz -20%, oszczędzasz 70zł!

Wraz ze śniegiem spadają ceny! PDF-XChange PRO teraz -20%, oszczędzasz 70zł!

Promocja została zakończoną

PDF-XChange Pro oferuje wiele narzędzi do tworzenia i edycji dokumentów PDF. Pliki PDF są tworzone z dowolnego dokumentu, który można wydrukować. Główną cechą programu jest to, że tworzone w nim dokumenty PDF są bardzo skompresowane.  Ten poziom kompresji występuje tylko w PDF-XChange Pro. Dzięki temu narzędziu bez utraty jakości otrzymasz dokument o wiele mniejszy niż podczas używania innych podobnych programów. PDF-XChange Pro jest instalowany jako drukarka, więc wszelkie dokumenty, które chcesz wydrukować, mogą być wysyłane bezpośrednio do tego narzędzia.

Możesz dodać graficzne i tekstowe znaki wodne do tworzonego dokumentu. Rozdziały i zakładki są generowane automatycznie, ale użytkownik ma zawsze możliwość poprawienia tego, co mu się nie podoba. W razie potrzeby możesz dodać hasło. Rozmiary strony, czcionki, a także wiele innych ustawień są dostępne dla użytkowników tego programu. Interfejs jest miły i przyjazny.

PDF-XChange PRO 1 License – 349 zł brutto

Obszar zastosowań: firmowe

Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i upustami.

Czas promocji: 01.12.18 – 07.01.19

W przypadku pytań – zadzwoń +48 (22) 390 62 42, wyślij wiadomość na adres e-mail: sales@softlist.pl lub skontaktuj się z naszym ekspertem za pomocą czatu znajdującego się na stronie sklepu internetowego.