Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Wiosna coraz bliżej – a pracować łatwiej!

Wiosna coraz bliżej – a pracować łatwiej!

Promocja została zakończoną

Tylko w ciągu marca rabat o 7% na produkty Devart!

Rabat ważny jest przy zakupie w sklepie internetowym www.softlist.pl następujących produktów:

  • MySQL Data Access ComponentsBiblioteka komponentów dostępu do danych MySQL z Delphi, C++Builder, Lazarusa (i Free Pascal) na 32 - i 64-bitowych platformach Windows, MacOS, iOS, Android, Linux i FreeBSD. MySQL Data Access Components (MyDAC) umożliwia łączenie się z MySQL bezpośrednio poprzez TCP/IP bez użycia biblioteki klienta MySQL.
  • dbForge Studio for SQL ServerŚrodowisko projektowania baz danych i podstawowych zadań administracyjnych SQL Server. Narzędzie przyspiesza wykonywanie codziennych zadań i pozwala na dokonywanie skomplikowanych zmian do bazy danych.
  • dbForge Studio for MySQL: Uniwersalne rozwiązanie do projektowania, administrowania i zarządzania bazami danych MySQL i MariaDB.
  • dbForge Fusion for SQL ServerZestaw rozszerzeń dla systemu Microsoft Visual Studio. Po jego integracji z Microsoft Visual Studio cały proces projektowania i administrowania baz danych staje się dostępny w wygodnym środowisku programistycznym.
  • dbForge Fusion for MySQLZestaw rozszerzeń MySQL dla systemu Microsoft Visual Studio. Nowe możliwości dla administracji i rozwoju baz MySQL w wygodnym środowisku programistycznym.
  • dbForge Fusion for OracleZestaw rozszerzeń Visual Studio dla systemu Microsoft Visual Studio. Nowe możliwości dla administracji i rozwoju baz Oracle w wygodnym środowisku programistycznym.
  • dotConnect for PostgreSQL: Zaawansowany ADO.NET dostawca dostępu do danych PostgreSQL z obsługą ORM rozwiązania w tym Entity Framework i LinqConnect i własnym wizualnym projektanta modeli ORM - Entity Developer.
  • dotConnect for Salesforce: ADO.NET provider dla dostępu do danych Salesforce przez standardowe interfejs ADO.NET lub Entity Framework.
  • Review AssistantNarzędzie do prowadzenia przeglądy kodu źródłowego w programie Microsoft Visual Studio. Wsparcie "łatwego" i "formalnego" sposobu działania, oceny, popularnych systemów kontroli wersji, raportów na podstawie wyników ankiet i wiele innych.
  • Code CompareNarzędzie do porównywania plików i folderów z plikami z obsługą automatycznego scalania różnic. Porównanie odbywa się z uwzględnieniem cech popularnych języków programowania: C#, Visual Basic, XML, XAML i wielu innych.


Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i rabatami tego producenta.

Terytorium działania: Polska

Stosowanie: firmowe.

Termin akcji: do 31 marca 2017 roku.

W przypadku gdy masz pytania zadzwoń 22 390-6242, wyślij wiadomość na adres e-mail: sales@softlist.pl lub poczatuj przy sklepie internetowym.