Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Website X5 Professional 17 - prosty i wygodny program do tworzenia stron internetowych i sklepów internetowych bez programowania -  teraz z rabatem 20%!

Website X5 Professional 17 - prosty i wygodny program do tworzenia stron internetowych i sklepów internetowych bez programowania - teraz z rabatem 20%!

Promocja została zakończoną

Program do tworzenia projektów internetowych, pozwala na stworzenie wysokiej jakości strony internetowej bez edycji kodu HTML.

Aplikacja ma prosty interfejs z wbudowanym asystentem, wyświetla wskazówki na każdym etapie generowania pracy. Program zawiera ogromną liczbę różnych szablonów, edycja, którą można „narysować” oryginalne strony, ma możliwość wstawiania poszczególnych elementów - paneli sieci społecznościowych, pól do wypełnienia formularza zwrotnego i innych. Gotowe strony można zobaczyć w osobnym oknie z możliwością dostosowania rozdzielczości.

Obszar zastosowań: użytek komercyjny lub osobisty

Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i upustami.

Czas promocji: 01.04.19 – 30.04.19

W przypadku pytań – zadzwoń +48 (22) 390 62 42, wyślij wiadomość na adres e-mail: sales@softlist.pl lub skontaktuj się z naszym ekspertem za pomocą czatu znajdującego się na stronie sklepu internetowego.