Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Rabat na produkty Devart -10%

Promocja została zakończoną

Tylko w ciągu września rabat o 10% na produkty Devart!

 

Rabat ważny jest  przy zakupie w sklepie internetowym następujących produktów:

 • MySQL Data Access ComponentsBiblioteka komponentów dostępu do danych MySQL z Delphi, C++Builder, Lazarusa (i Free Pascal) na 32 - i 64-bitowych platformach Windows, MacOS, iOS, Android, Linux i FreeBSD. MySQL Data Access Components (MyDAC) umożliwia łączenie się z MySQL bezpośrednio poprzez TCP/IP bez użycia biblioteki klienta MySQL.
 • dbForge Studio for SQL ServerŚrodowisko projektowania baz danych i podstawowych zadań administracyjnych SQL Server. Narzędzie przyspiesza wykonywanie codziennych zadań i pozwala na dokonywanie skomplikowanych zmian do bazy danych.
 • dbForge Studio for MySQL: Uniwersalne rozwiązanie do projektowania, administrowania i zarządzania bazami danych MySQL i MariaDB.
 • dbForge Studio for Oracle: Kompleksowe rozwiązanie do łatwej i automatycznej pracy z bazami Oracle. Zaawansowane funkcje do obsługi baz danych, projektowania złożonych instrukcji SQL, efektywnego zarządzania danymi.
 • dbForge Fusion for SQL ServerZestaw rozszerzeń dla systemu Microsoft Visual Studio. Po jego integracji z Microsoft Visual Studio cały proces projektowania i administrowania baz danych staje się dostępny w wygodnym środowisku programistycznym.
 • dbForge Fusion for MySQLZestaw rozszerzeń MySQL dla systemu Microsoft Visual Studio. Nowe możliwości dla administracji i rozwoju baz MySQL w wygodnym środowisku programistycznym.
 • dbForge Fusion for OracleZestaw rozszerzeń Visual Studio dla systemu Microsoft Visual Studio. Nowe możliwości dla administracji i rozwoju baz Oracle w wygodnym środowisku programistycznym.
 • dotConnect for PostgreSQL: Zaawansowany ADO.NET dostawca dostępu do danych PostgreSQL z obsługą ORM rozwiązania w tym Entity Framework i LinqConnect i własnym wizualnym projektanta modeli ORM - Entity Developer.
 • dotConnect for Salesforce: ADO.NET provider dla dostępu do danych Salesforce przez standardowe interfejs ADO.NET lub Entity Framework.
 • dotConnect for Oracle: ADO.NET dostawca dla bazy DANYCH Oracle z możliwością bezpośredniego połączenia z SZBD Oracle (bez PCD) i obsługą ORM-rozwiązań  Entity Framework и LinqConnect.
 • Review AssistantNarzędzie do prowadzenia przeglądy kodu źródłowego w programie Microsoft Visual Studio. Wsparcie "łatwego" i "formalnego" sposobu działania, oceny, popularnych systemów kontroli wersji, raportów na podstawie wyników ankiet i wiele innych.
 • Code CompareNarzędzie do porównywania plików i folderów z plikami z obsługą automatycznego scalania różnic. Porównanie odbywa się z uwzględnieniem cech popularnych języków programowania: C#, Visual Basic, XML, XAML i wielu innych.
 • Entity DeveloperWielofunkcyjne narzędzie do edycji wizualnej ORM modeli i generowania kodu dla takich rozwiązań ORM как ADO.NET Entity Framework, NHibernate, Telerik Data Access, LinqConnect и LINQ to SQL.


Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i rabatami tego producenta.

Terytorium działania: Polska.

Termin akcji: do 07 pażdziernika 2016 roku.

W przypadku gdy masz pytania zadzwoń 22 390-6242, wyślij wiadomość na adres e-mail: sales@softlist.pl lub poczatuj przy sklepie internetowym.