Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Najlepsze narzędzie do prezentacji: think-cell! Oszczędzasz nawet 250 zł przy zakupie 10 licencji!

Najlepsze narzędzie do prezentacji: think-cell! Oszczędzasz nawet 250 zł przy zakupie 10 licencji!

Promocja została zakończoną

Czy masz problemy z wizualizacją finansowych i złożonych informacji w swoich prezentacjach? Spędzasz dużo czasu, próbując stworzyć slajd miłym dla oka i maksymalnie profesjonalnym? To już nie problem - pomoże ci w tym thinkcell!

Czym jest think-cell?

To specjalne rozszerzenie do programu prezentacji MS Power Point z wykorzystaniem MS Excel ma na celu szybkie tworzenie prezentacji w stylu biznesowym. Rozszerzenie zawiera dziesiątki standardowych szablonów wykresów, diagramów i wykresów do wizualizacji złożonych struktur danych. Dzięki temu rozszerzeniu możesz budować obiekty na podstawie danych, których edycja zajmie tylko chwilę.

Za pomocą think-cell można szybko tworzyć standardowe rodzaje wykresów, a także złożone używane w prezentacjach biznesowych: waterfall, Marimekko, Gantt i wiele innych. Na podstawie danych związanych z grafiką tworzenie slajdów zajmuje tylko kilka minut. Możesz także tworzyć i edytować grafikę, legendy oraz kolory elementów graficznych w trybie półautomatycznym.

Cena jednej licencji przy zakupie 5 – 1039 zł brutto!

Cena jednej licencji przy zakupie 10 – 989 zł brutto!

 

Obszar zastosowań: domowe, firmowe

Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i upustami.

Czas promocji: 01.10.18 – 30.11.18

W przypadku pytań – zadzwoń +48 (22) 390 62 42, wyślij wiadomość na adres e-mail: sales@softlist.pl lub skontaktuj się z naszym ekspertem za pomocą czatu znajdującego się na stronie sklepu internetowego.