Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Zaawansowane rozwiązanie służące do zdalnego sterowania komputerami PC SolarWinds DameWare Mini Remote Control Per Seat License teraz – 10%, oszczędzasz  120 zł!

Zaawansowane rozwiązanie służące do zdalnego sterowania komputerami PC SolarWinds DameWare Mini Remote Control Per Seat License teraz – 10%, oszczędzasz 120 zł!

Promocja została zakończoną

DameWare MRC przyspiesza współdzielenie pulpitu i oferuje narzędzia potrzebne do łatwego rozwiązywania problemów użytkowników zdalnych. Program jest używany przez tysiące administratorów na całym świecie od ponad 10 lat i zapewnia pełne wsparcie dla systemów operacyjnych Mac OS X, Windows i Linux. SolarWinds DameWare Mini Remote Control jest łatwy w instalacji i utrzymaniu, umożliwiając szybkie łączenie się z komputerami, na których pracują użytkownicy końcowi, i zapewnia im niezbędną pomoc.

Obszar zastosowań: domowe, firmowe

Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i upustami.

Czas promocji: 15.01.19 – 28.02.19

W przypadku pytań – zadzwoń +48 (22) 390 62 42, wyślij wiadomość na adres e-mail: sales@softlist.pl lub skontaktuj się z naszym ekspertem za pomocą czatu znajdującego się na stronie sklepu internetowego.