Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Zwiększ zasięg swoich narzędzi JetBrains!

Dzięki dostępnemu, z ponad 4000 wtyczkami, repozytorium możemy zapewnić użytkownikowi szeroką gamę wtyczek firm trzecich, które w razie potrzeby mogą rozszerzyć funkcjonalność produktów JetBrains. Są to wtyczki, które pomogą Ci dodać wszystko do twoich narzędzi, od dodatkowych języków interfejsu i wsparcia dla nowych technologii, do integracji z chmurą, nowych motywów, uczenia się skrótów klawiszowych, a nawet paska pobierania z Nyan Cat. Wtyczki są opracowane dla prawie wszystkich narzędzi JetBrains, w tym między innymi dla wszystkich zintegrowanych środowisk programistycznych IntelliJ, TeamCity i .NET.

Niedawno firma JetBrains zaprezentowała publicznie zupełnie nową platformę marki - wielki rewolucyjny krok w kierunku dużego repozytorium wtyczek. Platforma ta pozwala zewnętrznym programistom wtyczek sprzedawać i licencjonować ich rozwiązania jako kompletne rozwiązanie oferowane przez JetBrains. Dzięki tej platformie jeszcze więcej programistów z całego świata oficjalnie będzie mogło poświęcić więcej swojego czasu pracy na opracowanie dodatkowej funkcjonalności.

Zewnętrzni programiści wtyczek nie muszą już poświęcać dużo czasu na licencjonowanie własnych rozwiązań i tworzenie własnych planów sprzedaży. Jeśli chodzi o użytkowników wtyczek, oznacza to, że teraz możesz używać jeszcze bardziej w pełni funkcjonalnych wtyczek, które pomogą ci wykonywać swoją pracę i lepiej się rozwijać.

Nadal dostępne wtyczki nigdzie nie przepadną. W ciągu ostatnich kilku lat zauważono trend: coraz większa liczba firm i indywidualnych deweloperów wybiera IntelliJ i inne rozwiązania JetBrain, aby opracować własne narzędzia do poprawy wydajności i wygody, czasem nawet komercyjne, wykorzystujące platformę IntelliJ.

JetBrains ma na celu pomóc programistom, eliminując potrzebę tworzenia osobnych rozszerzeń, a zatem e oszczędzając ichc czas i zasoby na poszukiwaniu kanałów dystrybucji i licencji. W ramach tego rozwiązania JetBrains oferuje gotowe rozwiązanie do licencjonowania tego typu oprogramowania, gotową infrastrukturę do fakturowania i sprzedaży komercyjnej, a także pomoc marketingową.

Jako użytkownik wtyczki możesz skorzystać z następujących korzyści:

  • Rozszerzenie funkcjonalności dzięki płatnym wtyczkom od indywidualnych programistów.

  • Łatwy proces instalacji, łatwa płatność, rejestracja i zarządzanie wtyczkami za pośrednictwem konta JetBrains.

  • Łatwe w użyciu licencje za pomocą konta JetBrains, w tym możliwość zarządzania subskrypcjami za pomocą lokalnego serwera.

  • Udostępnianie licencji wtyczek z licencjami oprogramowania JetBrains. Promocje i rabaty, specjalne licencje (dla grup programistycznych, korzystanie z opensource itp.)

  • Bezpieczeństwo i poufność: nie trzeba podawać danych karty kredytowej ani żadnych innych danych dla osoby zewnętrznej kupującej wtyczkę.

  • Wtyczki są obecnie dostępne tylko dla IntelliJ, ale JetBrains planuje aktywnie rozszerzyć obsługę swoich innych produktów, więc bądź na bieżąco!

Co można teraz zainstalować?

Tysiące wtyczek jest już dostępnych, które nieznacznie lub poważnie rozszerzają funkcjonalność IDE, wtyczki, które dodają określoną funkcjonalność, która nie będzie interesująca dla mas, ale znacznie uprości pracę. Ponadto można znaleźć wiele nowych i świeżych motywów oraz wiele więcej. Wtyczki są w rzeczywistości bardzo interesujące i funkcjonalne. Być może ktoś znajdzie dla siebie dokładnie to, czego tak bardzo brakowało w oryginalnym IDE. Więcej wtyczek będzie dostępnych wkrótce.