Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Zoom – najlepszy kompan przy pracy zdalnej

Zoom – najlepszy kompan przy pracy zdalnej

ZOOM na razie nie rozsławił się w naszym kraju, ale jest naprawdę godnym polecenia asystentem do pracy zdalnej. Wielu niepotrzebnie omija ZOOM, ponieważ jest to wielofunkcyjna stabilna platforma chmurowa, która pozwala zorganizować konferencję online za pomocą kilku kliknięć. Rozwiązanie doskonale nadaje się także do seminariów internetowych i kursów online. Dzięki potężnemu rdzeniu ZOOM pozwala na przesyłanie wideo w wysokiej jakości, nawet pomimo niskiej prędkości połączenia internetowego. Dlatego bez problemu możesz nadawać ekran za pomocą oprogramowania z małym interfejsem.

ZOOM - platforma chmurowa do nauki na odległość, prezentacji i konferencji online z udziałem do 10 000 uczestników.

Rozwiązanie jest wieloplatformowe, co oznacza, że jest dostępne na dowolnym urządzeniu, niezależnie od systemu operacyjnego i wielkości ekranu. Firma zadbała jednak o użytkowników i stworzyła klienta dla popularnych urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Android i iOS. Ponadto ZOOM zapewnia własny zestaw SDK, który pozwala napisać własnego klienta do korzystania z usług komunikacji wideo dla określonego unikalnego urządzenia. Ponadto ZOOM ma własny interfejs API REST, więc rozwiązanie doskonale nadaje się do integracji z infrastrukturą firmy i bezpośrednio z procesami biznesowymi.

Oprócz klientów zaprojektowanych dla różnych urządzeń, systemów operacyjnych i procesów biznesowych, firma oferuje wtyczki do popularnych programów, takich jak przeglądarki Chrome i Firefox, a także klienta poczty Microsoft Outlook i znanego Skype for Business. Dzięki wtyczkom możesz znacznie rozszerzyć możliwości standardowych programów i zintegrować funkcjonalność ZOOM.

Nawet użytkownicy, którzy nie mają zainstalowanych żadnych klientów ZOOM, ale mają link zaproszenia do konferencji, mogą korzystać z tej usługi. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć dowolną przeglądarkę i wkleić link. Następnie musisz wprowadzić swoje dane i to wszystko, jesteś już na konferencji.

zoom video communication

Łączenie z usługami jest możliwe zarówno za pośrednictwem usług chmurowych firmy, jak i korporacyjnych centrów danych. Oznacza to, że ZOOM można zainstalować na pojemności serwera korporacyjnego i używać go lokalnie.

Niewątpliwą zaletą rozwiązania ZOOM, w porównaniu z innymi usługami konferencji online, jest wbudowana możliwość nagrywania spotkania w jakości HD, w formacie MP4. ZOOM to najlepsze rozwiązanie do spotkań korporacyjnych. Wbudowane narzędzia pozwalają używać wirtualnej tablicy do rysowania lub sporządzania planu, demonstrowania ekranu, korzystania z mocy sztucznej inteligencji w celu usuwania tła i zastępowania dowolnego innego tła, które będzie odpowiednie dla konkretnego spotkania online.

Płatna subskrypcja zapewnia do 10 000 uczestników każdej konferencji. W okresie kwarantanny jest to świetna okazja, aby nie zatrzymywać działalności biznesowej, ale kontynuować prezentacje i ważne seminaria internetowe dla klientów lub szkolić studentów, jeśli firma prowadzi działalność edukacyjną.

Użytkownicy, którzy już wypróbowali ZOOM w swojej działalności, zauważają, że rozwiązanie jest niezwykle stabilne, jakość komunikacji nie zależy od liczby uczestników ani innych czynników zewnętrznych. Organizator konferencji ma możliwość zarządzania wszystkimi uczestnikami: wysyłania próśb o włączenie kamery, włączenia lub wyłączenia mikrofonu każdego uczestnika, zaproszenia nowych uczestników i zablokowania istniejących. Funkcja „screening”, czyli demonstracja ekranu, ma wiele ustawień, które pozwalają wyświetlić cały ekran, osobne okno aplikacji lub programu, a także obszar na ekranie. Ponadto możesz zezwolić wszystkim uczestnikom na udostępnianie swojego ekranu. Funkcjonalny czat, który oprócz wysyłania wiadomości, umożliwia wysyłanie plików. Czat można nadal nagrywać i przeglądać po konferencji. Rozbudowane możliwości pozwalają dostroić poszczególne konferencje, nadać im nazwę i zaprosić do nich określonych uczestników. Będzie to bardzo wygodne dla nauczycieli prowadzących zajęcia online.

Jeśli nie korzystałeś z ZOOM w swojej działalności, koniecznie spróbuj. Istnieje bezpłatna wersja próbna i płatna licencja, która znacznie rozszerza funkcjonalność i ma wszystkie powyższe możliwości integracji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi menedżerami w dowolny dogodny sposób.