Zaloguj się
Otrzymaj oprogramowanie w ciągu kilka minut od zamówienia! System automatyczny całodobowo 24/7.
Otrzymaj oprogramowanie w ciągu kilka minut od zamówienia! System automatyczny całodobowo 24/7.
Zespoły odnoszące sukces na całym świecie pracują z Jira Software
Zespoły odnoszące sukces na całym świecie pracują z Jira Software

Zespoły odnoszące sukces na całym świecie pracują z Jira Software

Zespoły programistyczne na całym świecie mają jeden cel: tworzenie wysokiej jakości produktów, które docenią użytkownicy. Grupy te zazwyczaj różnią się od siebie: składem drużyny, doświadczeniem pracowników, zasadami i metodami budowania procesów współpracy, a w końcu produktami przez nich tworzonymi. Warto zwrócić uwagę, że pomimo wspólnych dla wszystkich celów i niezależnie od różnic między nimi, występuje jeszcze jeden łączący ich czynnik - ponad 10 000 zespołów, każdego dnia śledzi rozwój i proces tworzenia swoich produktów używając oprogramowania Jira Software by Atlassian.

W tym artykule opowiemy o siedmiu zespołach programistów różniących się: liczbą pracowników, lokalizacją, tworzonymi produktami oprogramowania, stosowanymi metodami rozwoju, ale połączonych jednym wspólnym mianownikiem - wszystkie one wykorzystują Jira Software!

Dropbox

Jeden z największych na świecie serwisów wymiany plików bazujący na współpracy, z którego korzysta pół miliarda ludzi na całym świecie. Zespół Dropbox uważa, że wspólne cele, myślenie zorientowane na klienta, wzajemna pomoc i szybka komunikacja to najlepsze składniki profesjonalnego zespołu. Wszyscy oni codziennie korzystają z Jira Software, aby ulepszać i tworzyć nowe funkcje tego najpopularniejszego serwisu bazującego na współpracy.

DonorsChoosedotorg

Jest organizacją niekomercyjną, zbiera darowizny na rzecz rozwoju szkół publicznych w Stanach Zjednoczonych oraz pomaga śledzić na co dokładnie zostały wydane pieniądze. Zwiększyła wzrost darowizn z 3 milionów dolarów rocznie do imponujących 130 milionów na dekadę. Wzrost wydajności zespołu został znacznie ułatwiony przez Jirę. Początkowo był używany jako prosty moduł do śledzenia błędów w kodzie, ale teraz Jira ułatwia zbiorową pracę pracowników organizacji w różnych lokalizacjach geograficznych w Stanach Zjednoczonych, pomagając im śledzić wszystko, od błędów i zadań po prowadzenie dużych projektów.

Walmart

Sieć handlowa obsługuje około 250 milionów klientów każdego tygodnia. Jej zespół użytkowników Jira stanowi 17 000 osób, co automatycznie czyni ją jedną z największych na świecie. Zespół niestrudzenie pracuje nad wdrożeniem i obsługą ogromnej liczby projektów, a JiraSoftware pomaga im to z powodzeniem wprowadzać

Optimizely

Optymalizacja jest procesem globalnym i występuje niezależnie od tego, gdzie znajdują się jej uczestnicy. Jira Software pomaga pracować sprawnie i dokładnie, nie zwracając uwagi na fakt, że pracownicy znajdują się w różnych częściach świata. Jeśli na przykład pracownik jest w USA i zakończył swoje zadanie, wszyscy uczestnicy projektu z Australii i Polski natychmiast go zobaczą, co przyczynia się do wzrostu produktywności i jakości wykonanej pracy.

Pandora

W tej firmie zarządzanie projektem to zarówno sztuka, jak i nauka. W końcu muzyka jednoczy ludzi. Zespół projektowy codziennie korzysta z oprogramowania Jira Software, aby ułatwić pracę i wprowadzać innowacje w tworzeniu najlepszych kolekcji muzycznych.

Twilio

Stała komunikacja jest najważniejszym komponentem dla biznesu. Jest to podstawowa wartość dla wszystkich zespołów tej firmy. Oprogramowanie Jira maksymalnie odpowiada tej wartości, zapewniając otwartość i komunikatywność swoich projektów każdemu pracownikowi, informacje są stale otwarte i dostępne dla każdego członka zespołu każdego dnia i o każdej porze.

Softlist

Tak, my również wykorzystujemy Jirę do planowania i rozwijania własnych projektów. A Wy?