Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

«Wszystko w jednym»: Wszystkie produkty Chaos V-Ray są teraz dostępne w ramach jednej licencji

«Wszystko w jednym»: Wszystkie produkty Chaos V-Ray są teraz dostępne w ramach jednej licencji

Oprogramowanie Chaos V-Ray pozwala tworzyć odważne projekty, imponujące historie, ucieleśniać niezrównane arcydzieła sztuki. Dzięki oprogramowaniu do renderowania możesz generować fotorealistyczne obrazy, animacje w 3D i projektowanie.

chaos-v-ray

V-Ray współpracuje z programami Maya, 3ds Max, Houdini, Nuke, Cinema 4D, Rhino, SketchUp, Unreal i Revit. Możesz więc zamienić sceny 3D w dzieła sztuki ze swojej ulubionej aplikacji. Kup jedną licencję V-Ray, aby uzyskać dostęp do wszystkich integracji V-Ray, w tym Revit, Maya, 3ds Max, Houdini, Nuke, Rhino, SketchUp, Unreal i Cinema 4D. V-Ray jest teraz dostępny na trzech różnych poziomach: Solo, Premium i Enterprise. Będziesz mógł wybrać najlepszą opcję, która odpowiada twoim potrzebom.

Solo jest dla artystów, którzy chcą renderować na jednym komputerze.

Premium jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy potrzebują dostępu do licencji pływających i produktów związanych z Chaosem, takich jak Phoenix, Player, Scans i Vantage.

Enterprise zainteresuje studia, które wymagają hurtowych zakupów (od 5 miejsc). Sprzedaż nowych licencji wieczystych została przerwana, możesz uaktualnić do najnowszej wersji, przechodząc na opcje subskrypcji.


Licencje V-Ray

Solo Premium Enterprise
Rodzaj licencji Licencja na węzeł Licencja pływająca Licencja pływająca
Minimalna liczba licencji 1 1 5
Wsparcie w cenie Tak Tak Tak
Produkty objęte licencją
Chaos V-Ray for All*
Chaos Cosmos
Chaos Cloud**
Chaos Phoenix
Chaos Vantage
Chaos Player
Chaos Scans

*Obsługiwane integracje V-Ray obejmują 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit, Rhino, SketchUp i Unreal.

**Darmowy pakiet startowy z 20 kredytami w chmurze

Chaos V-Ray dla Cinema 4D

Cinema_4D

Profesjonalny program renderujący w formacie 3D. Wykorzystywany jest w swojej pracy przez projektantów, mistrzów twórczości artystycznej. V-Ray for Cinema 4D oferuje standardową technikę fotorealistycznego renderowania 3D. Inteligencja, inne możliwości renderowania, połączenie szybkości, kreatywności V-Ray sprawią, że projekt będzie nie do pobicia.

W programie możesz tworzyć projekty o różnej wielkości. Nawet takie, które zawierają sceny o różnej geometrii i tysiącach źródeł światła.

Przyjazne dla artystów narzędzia i łatwy w obsłudze interfejs przyczyniają się do wydajnych wyników. Renderowanie V-Ray na GPU i CPU przyspiesza produkcję. Szybkie renderowanie okien dialogowych pozwoli ci zobaczyć zmiany w twojej scenie, które będą natychmiast renderowane.

Wykorzystaj możliwości rozproszonego renderowania V-Ray, udostępniając renderowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości między komputerami. Możesz także przenieść renderowanie do chmury z bezpośrednim dostępem do Chaos Cloud. V-Ray 5 to nie tylko narzędzie do wizualizacji. Poprzez wbudowane komponowanie i interaktywne mieszanie światła dostosuj swoje renderowanie w buforze ramek V-Ray. Nie musisz do tego używać osobnego programu.

Chaos V-Ray dla 3ds Max

3dsmax

Jest to najbardziej kompletna aplikacja do renderowania 3D do renderowania najwyższej jakości, produkcji. V-Ray dla 3ds Max to solidne oprogramowanie, które zostało wypróbowane i przetestowane w konkretnych projektach. Program jest uniwersalny, daje możliwość interakcji z różnego rodzaju projektami zawierającymi dynamiczne kadry z ogromną ilością źródeł światła. A jeśli chcesz stworzyć majestatyczną martwą naturę, jest to odpowiedni program dla artystów i projektantów 3D.

V-Ray 6 dla 3ds Max oferuje rozpraszanie, kafelkowanie geometrycznych wzorów 3D na obiektach, proceduralne modelowanie chmury, współpracę w chmurze i wiele więcej.

Renderowanie fotorealistyczne jest tworzone przy użyciu śledzenia promieni, które poprawia właściwości jakościowe, zoptymalizowanego pod kątem trybu szybkiego, elastycznego w skalowaniu. Praca w V-Ray oznacza błyskawiczne, interaktywne renderowanie, które maksymalnie wykorzystuje procesor i GPU. Adaptive Lights, Proxy Objects, Distributed Rendering to zestaw funkcji, które pomogą uczynić Twój projekt wyjątkowym i wspaniałym.

V-Ray zawiera narzędzia do rozjaśniania, cieniowania, renderowania. Zaawansowany bufor V-Ray Frame z łatwym miksowaniem i komponowaniem warstwowym oznacza, że możesz używać tylko jednego narzędzia do czegoś więcej niż tylko renderowania - nie ma potrzeby używania różnych programów. Dokonuj zmian w swoich projektach bezpośrednio w programie 3ds Max. Zmień swój komputer w potężne urządzenie do renderowania w chmurze bezpośrednio od V-Ray. Administracja projektami w chmurze ułatwi pracę.

Chaos V-Ray dla Maya

maya

Program jest aktywnie wykorzystywany w swojej pracy przez artystów 3D do elastycznego renderowania. V-Ray for Maya — opcje wypożyczania skupia się na szybkości. Oprogramowanie może wykonywać renderowanie 3D, animację, dodawać efekty wizualne.

Renderowanie złożone, w tym wyrażenia ścieżki światła, interaktywne oświetlenie ramek odbywa się w buforze V-Ray. Losuj elementy tekstur, aby uzyskać płynne kafelki i uzyskaj ogromny wzrost prędkości dzięki nowoczesnemu węzłowi V-Ray Proxy. V-Ray 5 pomoże zaoszczędzić czas i sprawić, że Twoje rendery będą jeszcze lepsze – zarówno na CPU, jak i na GPU. V-Ray jest testowany w produkcji. Od ponad dekady V-Ray jest używany przez wiodące światowe agencje projektowe do renderowania ponad 300 seriali telewizyjnych i filmów fabularnych. W 2017 roku ray tracing V-Ray otrzymał nagrodę Sci-Tech Academy Award za wkład w fotorealistyczne efekty wizualne.

Wykorzystaj w pełni swój sprzęt dzięki renderowaniu produkcyjnemu, które można skalować na wiele procesorów CPU, GPU lub obu. Możesz nawet renderować ten sam obraz na wielu komputerach za pomocą renderowania rozproszonego. V-Ray 5 obsługuje przestrzeń kolorów ACEScg, a ponadto inne standardy, takie jak Alembic, OpenVDB i OpenColorIO. Twoje ulubione wtyczki Maya są również kompatybilne, w tym Golaem, Massive, Ornatrix, Phoenix FD i Yeti. Program można łatwo wdrożyć w dowolnej sieci Windows, macOS lub Linux. Licencje V-Ray są pływające i mogą być centralnie utrzymywane i weryfikowane lokalnie.

V-Ray for Maya zawiera dwa zestawy programistyczne do dostosowywania renderowania. Na przykład możesz napisać własne shadery za pomocą V-Ray SDK (C++) lub wygenerować własne narzędzia potoku za pomocą V-Ray App SDK (Python).

Chaos V-Ray dla SketchUp

sketchup

Chaos V-Ray dla SketchUp to program dla wizualizacji, renderowania 3D używany w dziedzinie projektowania. Oprogramowanie zawiera kompletny zestaw narzędzi, które pomogą zwizualizować projekty. Program opanuje nie tylko profesjonalista, ale także początkujący projektant.

V-Ray Vision umożliwia teraz renderowanie w czasie rzeczywistym bez opuszczania programu SketchUp. Możesz przekształcać modele, dodawać materiały, dostosowywać oświetlenie, kamerę. Renderowanie okaże się realistyczne dzięki maksymalnemu naturalnemu oświetleniu kamery.

Program posiada setki gotowych szablonów materiałów, które można wykorzystać do renderowania w dowolnej scenie. Dodatkowo będziesz mieć dostęp do biblioteki materiałów szkoleniowych wideo, bezpłatnej pomocy technicznej, forów z cennymi informacjami. V-Ray może pochwalić się jedną z największych społeczności renderujących z własną różnorodną zawartością. V-Ray i SketchUp to idealne połączenie renderowania koncepcyjnego. SketchUp jest najczęściej wykorzystywany w dziedzinie modelowania 3D obiektów architektonicznych, projektowania.

A V-Ray to flagowe na świecie oprogramowanie do renderowania architektury. Razem, funkcjonalność V-Ray + SketchUp pomoże nadać Twoim projektom oryginalność i wspaniałość.

Chaos V-Ray dla Rhino

Rhino

V-Ray for Rhino łączy renderowanie online i fotorealistyczne renderowanie w jeden zestaw narzędzi do renderowania. Będziesz mógł zaprojektować swój produkt, zbudować elementy architektoniczne.

Nowa opcja V-Ray Vision pomoże zwizualizować projekt Rhino i Grasshopper online podczas tworzenia modeli przy użyciu materiałów. Oznacza to, że wizualizacja odbywa się już w procesie projektowania. Dzięki nowym narzędziom możesz dostosować renderowanie bez uciekania się do innej wtyczki. Program jest w pełni zintegrowany z Grasshopper.

V-Ray for Grasshopper jest dostarczany z V-Ray dla Rhino i zawiera zestaw węzłów do obsługi geometrii, oświetlenia, materiałów, renderowania i animacji V-Ray.

Chaos V-Ray dla Unreal

unreal

Oprogramowanie V-Ray 5 for Unreal umożliwia bezproblemowe przesyłanie scen do silnika Unreal. Inteligentna technologia Chaos zapewnia elastyczny i wydajny przepływ pracy przy jednoczesnym łatwym zarządzaniu konwersją materiałów. V-Ray for Unreal to wtyczka do Unreal Engine (UE). Dzięki niemu można wczytać sceny V-Ray z SketchUp, 3ds Max i Maya bezpośrednio do edytora Unreal Engine w celu późniejszego renderowania.

Program zapewnia wsparcie w zakresie zgodności danych. Innymi słowy, materiały źródłowe V-Ray dla SketchUp, 3ds Max i Maya pozostają połączone z ich wersjami online. Użyj programu do renderowania własnych scen UE lub danych innych firm zaimportowanych do Unreal Engine Editor za pośrednictwem Epic's Datasmith. V-Ray 5 zapewnia nowy poziom kontroli nad przepływem pracy.

Teraz, oprócz ustawień wstępnych podglądu, średniej i wysokiej jakości, możesz w pełni dostosować ustawienia renderowania. Oznacza to, że możesz dostroić globalne oświetlenie, próbkowanie i poziomy hałasu, aby zoptymalizować je pod kątem konkretnego projektu. V-Ray 5 wprowadza nowy bufor ramki z wbudowanymi kontrolkami przetwarzania końcowego. Możesz korygować kolory, łączyć elementy renderowania i dodawać końcowe szlify bez korzystania z edytora obrazów innej firmy. Oszczędza to czas i pomaga uzyskać idealny wygląd bezpośrednio z renderera.

Do materiału V-Ray dodano nową warstwę powłoki. W ten sposób można łatwo tworzyć materiały z odblaskowymi wykończeniami, takie jak powlekany metal i lakierowane drewno. Wybierz dowolne obiekty w ramce, prześlij do osobnej sceny V-Ray. Ułatwi to przenoszenie zasobów do innych aplikacji V-Ray. W przypadku użytkowników bez karty graficznej NVIDIA technologia Intel Open Image Denoise wykorzystuje procesor do redukcji szumów podczas renderowania interaktywnego. Dzięki próbkowaniu niebieskiego szumu renderowany obraz będzie wyglądał czyściej przy tej samej liczbie próbek. Jest to szczególnie widoczne podczas renderowania rozmycia ruchu i efektów głębi ostrości. V-Ray 5 dodaje początkową obsługę renderowania dużych scen, które przekraczają ilość pamięci GPU.

Chaos V-Ray dla Revit

revit

Profesjonalne renderowanie dla architektów i projektantów V-Ray for Revit to wszechstronny zestaw narzędzi. Chaos V-Ray posiada wszystkie narzędzia do renderowania projektów Revit dla wszystkich poziomów umiejętności. Użyj programu do przeglądania projektów w czasie rzeczywistym podczas pracy w Revit.

Masz możliwość podglądu projektu. Wybieraj spośród wielu wysokiej jakości zasobów 3D, aby ożywić swój projekt. Szczegółowe formy mebli, drzew, samochodów, ludzi mają maksymalną naturalność.

Nowa przeglądarka zasobów Chaos Cosmos umożliwia publikowanie zawartości do renderowania bezpośrednio w programie Revit. Ten program BIM jest popularny w branży budowlanej i projektowej.

Chaos V-Ray dla Houdini

houdini.jpg

V-Ray dla Houdini umożliwi renderowanie na CPU i GPU. Artyści doceniają ten program, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do renderowania. Zapewniona jest pełna integracja z Houdini, możesz przenosić sceny między Houdini i innymi programami DCC.

Wydajność V-Ray przetestowana w rzeczywistych projektach. W 2017 roku V-Ray otrzymał nagrodę Sci-Tech Academy Award za wkład w fotorealistyczne efekty wizualne.

Ulepszone śledzenie promieni zwiększa szybkość i skalowalność. Renderowanie rozproszone V-Ray ułatwia renderowanie jednego zdjęcia na wielu urządzeniach.

Chaos V-Ray dla Nuke

nuke.jpg

Dzięki Chaos V-Ray dla NUKE będziesz mógł renderować z ray tracingiem dla programu złożonego. V-Ray dostarcza sprawdzony zestaw narzędzi do komponowania NUKE. Pomogą w tworzeniu oświetlenia, cieniowania, renderowania.

Renderowanie odbywa się w post-processingu, więc oszczędzasz czas, natychmiast eksportując końcowe sceny.

Aplikacja zakłada korektę cieni, odbić, bez konieczności wysyłania ich z powrotem do 3D. Ponadto V-Ray bezproblemowo harmonizuje z własnymi przepływami pracy NUKE opartymi na węzłach.