Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Ważna wiadomość dla użytkowników TeamViewer

Ważna wiadomość dla użytkowników TeamViewer

Oficjalny producent TeamViewer ogłosił zmianę zasad sprzedaży licencji od 1 kwietnia 2020 r.

Mianowicie, od 1 kwietnia, zgodnie z nowymi zasadami licencjonowania, zostanie wprowadzone ograniczenie dotyczące zakupu więcej niż 9 dodatkowych kanałów w ramach jednej licencji. Zmiana dotyczy wszystkich rodzajów licencjonowania, niezależnie od tego, czy będzie to dodatkowy zakup, nowy zakup czy migracja. Zamówień tych nie uda się zrealizować i zostaną odrzucone przez dostawcę. Maksymalna możliwa konfiguracja dzisiaj: licencja korporacyjna + 9 dodatkowych kanałów.

Ponadto, począwszy od wskazanej daty, a mianowicie od 1 kwietnia 2020 r., zabronione będzie przechowywanie więcej niż 1 licencji w konsoli administracyjnej. Firma będzie karać i dezaktywować konta, na których zarejestrowanych jest więcej niż jedna licencja na jednym koncie, to znaczy dwie lub więcej. Ważne jest, aby to sprawdzić na swoich kontach, ponieważ nie było to wcześniej zabronione, a wielu użytkowników na swoim koncie osobistym ma więcej niż dwie aktywne licencje. W przypadku firmy oznacza to, że nie będzie już możliwe zakupienie dwóch licencji biznesowych TeamViewer i aktywowanie ich na tym samym koncie. Jeśli napotkasz taki problem, skontaktuj się z naszymi menedżerami, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli potrzebujesz więcej niż 9 dodatkowych kanałów na swoim koncie, TeamViewer, jako alternatywę, oferuje swój produkt Tensor. Cena nabycia licencji Tensor zostanie obliczona indywidualnie dla każdego klienta. Tensor jest dostępny do zakupu w dwóch rodzajach licencji: zadanie zdalnej obsługi klienta i Home Office, do organizowania zdalnej pracy pracowników z domu.

Teamviewer Tensor to platforma chmurowa do organizowania zdalnych sesji dla małych firm i dużych przedsiębiorstw. Analog TeamViewer z rozszerzoną i zaawansowaną funkcjonalnością. Rozwiązanie jest wdrażane w ciągu kilku godzin po nabyciu licencji i nie wymaga instalacji oprogramowania na urządzeniu. Kluczowymi zaletami Tensor są: dostępność dowolnego urządzenia, nieskończona skalowalność, kompleksowa rejestracja, bezpieczne wejście przez oddzielną konsolę i odporność na awarie. Tensor to standard zdalnej łączności dla przedsiębiorstw.