Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Softlist została autoryzowanym partnerem dla Microsoft CSP

Softlist została autoryzowanym partnerem dla Microsoft CSP

Coraz popularniejsze stają się kompleksowe rozwiązania, które mogą zaspokoić potrzeby zarówno małych firm, jak i międzynarodowych korporacji.

CSP.png

Klienci przejrzeli wymagania, ponieważ oprogramowanie stało się bardziej elastyczne i dostępne, dlatego firma Microsoft udoskonala i zachęca do wdrożenia od ponad pięciu lat serwisów do magazynowania informacji w chmurze.

Program licencyjny Cloud Solution Provider (CSP)

Program pozwala wyjść poza zwykłą odsprzedaż licencji do bardziej aktywnego uczestnictwa w biznesie klienta.

Wraz z szybkim rozwojem usług chmurowych CSP na świecie, Softlist uzyskało status autoryzowanego partnera Microsoft CSP w Polsce.

Zalety pracy z programem CSP

Długoterminowe relacje z klientem

Przede wszystkim CSP pozwala zrozumieć potrzeby klienta, zanurzyć się w jego biznesie i regularnie omawiać jego dalszy rozwój. Zarządzanie licencjami, wykonywanie bieżących aktualizacji, pomoc we wdrażaniu oraz kontrola nad wykorzystywaniem oprogramowania są kluczem do budowania i wzmacniania relacji biznesowych z klientem. Istnieje możliwość miesięcznej analizy istniejących subskrypcij oraz w razie potrzeby zmiany ich liczby, w zależności od skalowania firmy.

Kompleksowe rozwiązania dla partnerów i ich klientów oparte o Microsoft

Aby biznes był dochodowy, musisz wykorzystać wszystkie możliwości oferowane przez dostawców. Jednym z głównych problemów w tworzeniu synergicznych systemów pomiędzy różnymi producentami jest organizacja platformy interakcji i wymiany informacji. Na przykład, aby połączyć systemy drukowania i bezpieczeństwa sieci, konieczne jest skonfigurowanie interakcji między sprzętem sieciowym a urządzeniami wielofunkcyjnymi. Tą platformą mogą być usługi i rozwiązania Microsoft (О365, Azure itd.). Priorytetową strategią rozwoju naszej firmy jest budowanie dla partnerów kompleksowych rozwiązań, które umożliwiają maksymalizować korzyści wynikające z różnorodnych produktów, narzędzi i serwisów.