Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Odkryj potencjał JetBrains AI w YouTrack zupełnie za darmo

Odkryj potencjał JetBrains AI w YouTrack zupełnie za darmo

Teraz potęga sztucznej inteligencji generatywnej jest dostępna za darmo dla zespołów korzystających z YouTrack! Asystent AI, opracowany na bazie JetBrains AI, jest teraz dostępny w YouTrack 2023.3. Pomaga to tworzyć skróty treści zadań, artykułów i zgłoszeń do obsługi klienta, dostarcza lokalizowane skróty treści w dowolnym języku i tworzy odpowiedzi i komentarze za ciebie. Teraz możesz również korzystać z rozpoznawania tekstu do kopiowania tekstu z obrazów i wyszukiwania obrazów zawierających określony tekst. Wprowadzono dodatkowe ulepszenia dla bardziej efektywnej pracy z zadaniami, listami zadań i artykułami.

blog_post_image_en-2x.png

Sztuczna inteligencja w YouTrack

AI Assistant działa na bazie usługi JetBrains AI, która transparentnie łączy Cię z zaawansowanym, dużym modelem językowym (LLM) i umożliwia korzystanie z konkretnych funkcji sztucznej inteligencji wewnątrz YouTrack. Darmowe kredyty są teraz dostępne do korzystania z JetBrains AI dla naszych klientów, dlatego zachęcamy każdy zespół do zbadania możliwości, jakie generatywna sztuczna inteligencja może przynieść w codziennej pracy nad wspólnymi projektami.

Niezwykłe tworzenie CV za pomocą Asystenta AI

Jak często otwierasz zadanie lub artykuł i widzisz tak długie opisy i dyskusje, że musisz przewijać w górę i w dół? Asystent AI dostarczy Ci krótki przegląd treści w zadaniach projektu, artykułach w bazie wiedzy i zgłoszeniach do obsługi klienta. Analizuje tytuł, opis i wszystkie komentarze, niezależnie od ich długości, i dostarcza krótkie podsumowanie, które możesz przeczytać w sekundy.

summarize_issue_en-us.png

Masz możliwość zastąpienia pierwotnie napisanej treści wygenerowanym CV, jeśli jest ono bardziej skuteczne w przekazywaniu zamierzonej wiadomości.

Dla jeszcze większej efektywności możesz krótko opisać zadanie i poprosić Asystenta AI o propozycję alternatywnego CV, co pozwoli ci dodać klarowny i zwięzły nagłówek zaledwie w dwóch kliknięciach.

suggest_summary_en-us.png

Dla zespołów pracujących wielojęzycznie lub współpracujących z klientami na całym świecie, CV odgrywa jeszcze bardziej istotną rolę w przyspieszaniu komunikacji. Asystent AI tworzy skróty treści w języku ustawionym w twoich ustawieniach użytkownika. Nawet jeśli treść jest w innym języku, może zaproponować przetłumaczoną, skondensowaną wersję zadania lub artykułu praktycznie natychmiast.

summarize_issue_altertnative_en-us.png

Pozwól Asystentowi AI tworzyć komentarze za Ciebie.

Kiedy jesteś gotów do wzięcia udziału w dyskusji, Asystent AI proponuje różne formułowania odpowiedzi. Proponuje opcje odpowiedzi na podstawie treści komentarzy, pozwalając ci wybrać temat dla swojej odpowiedzi. Następnie Asystent AI tworzy dla ciebie zaproponowany komentarz.

Masz możliwość używania zaproponowanego tekstu bez zmian lub wprowadzania modyfikacji przed opublikowaniem. W wielu przypadkach taki podejście pozwala osiągnąć pożądane rezultaty znacznie szybciej niż pisanie odpowiedzi od zera.

Asystent AI działa w języku poprzedniego komentarza w dyskusji, aby Twoja wiadomość nie straciła się w tłumaczeniu..

generic_reply_en-us.png

Przyspiesz swoje pisanie z JetBrains Grazie

Jeśli czekasz na wprowadzenie kolejnego zestawu potężnych funkcji sztucznej inteligencji generatywnej w YouTrack, ale nie możesz się doczekać, dołącz do programu wczesnego dostępu do JetBrains Grazie za darmo!

Grazie, kolejna aplikacja oparta na JetBrains AI, pełni rolę asystenta do pisania, poprawiając jakość twojego tekstu bezpośrednio w przeglądarce internetowej z gwarantowaną integracją z YouTrack.

Otrzymuj natychmiastową weryfikację, automatyczne uzupełnianie, definicje i parafrazowanie bezpośrednio w przeglądarce internetowej dla płynnej i efektywnej komunikacji. Grazie jest obecnie dostępny jako darmowe rozszerzenie dla Google Chrome i Safari (wersja beta) i obsługuje różne języki, w tym angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, koreański, chiński i japoński. Te funkcje przyspieszą Twoją komunikację w YouTrack, środowiskach JetBrains i innych platformach.

generic_reply_en-us.png

Wydobywanie tekstu z obrazów

YouTrack teraz automatycznie może wyciągać tekst z załączonych obrazów. To może być zrzut ekranu, zdjęcie dokumentu lub jakiekolwiek inne obrazowe zawierające tekst, YouTrack łatwo konwertuje je na edytowalny i przeszukiwalny tekst.

Teraz możesz kopiować tekst z obrazów do dalszego użytku. Ponadto podczas wyszukiwania tekstu, YouTrack uwzględnia obrazy zawierające pasujący tekst.

Zauważ, że z powodu pewnych ograniczeń technicznych ta funkcja nie jest dostępna w niektórych instalacjach YouTrack Server, zwłaszcza tych, które zostały utworzone z archiwów .zip. Mamy nadzieję, że administratorzy YouTrack rozważą możliwość przejścia na Docker, a nasza obsługa klienta zawsze jest gotowa do udzielenia pomocy.

Text_recognition.gif

Dodatkowe ulepszenia

W tej wersji wprowadzono także zaktualizowany interfejs przeglądania zadań w YouTrack Classic oraz większą kontrolę nad wyglądem widoków zadań - teraz możesz dostosować rozmiar panelu pól i zarządzać gęstością układu.

Zapoznaj się z notatkami do wydania, aby uzyskać pełne techniczne szczegóły oraz szczegółową listę poprawek i ulepszeń w tym wydaniu. Aby uzyskać pełne informacje dotyczące konfiguracji najnowszych funkcji, odwiedź dokumentację.

Jeśli korzystasz z YouTrack Cloud, zostaniesz automatycznie zaktualizowany do wersji YouTrack 2023.3 zgodnie z naszym kalendarzem konserwacji. Jeśli masz aktywną subskrypcję YouTrack Server, możesz już dziś pobrać YouTrack 2023.3. Jeśli nie masz jeszcze licencji, skorzystaj z bezpłatnej wersji próbnej, aby przetestować nową wersję przed zakupem! Dodatkowe informacje na temat dostępnych opcji licencjonowania dla YouTrack można znaleźć na stronie Zakup.