Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Pełna recenzja PDF-XChange - najtańszy edytor PDF

Pełna recenzja PDF-XChange - najtańszy edytor PDF

PDF-XChange to potężne oprogramowanie, które umożliwia łatwe przeglądanie, edycję i konwersję plików PDF. Oferuje ono różne narzędzia i funkcje, które czynią pracę z PDF prostą i wygodną. W tym artykule przedstawimy przegląd PDF-XChange i wyodrębnimy niektóre z jego najbardziej przydatnych funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, profesjonalistą czy po prostu osobą, która często pracuje z plikami PDF, to oprogramowanie na pewno warto rozważyć.

PDF-XChange to popularne oprogramowanie, które może Ci pomóc w przeglądaniu, edytowaniu, tworzeniu i adnotowaniu plików PDF. To potężne narzędzie, które jest łatwe w użyciu i konfiguracji. Oprogramowanie to jest polecane przez użytkowników na całym świecie, co świadczy o jego jakości i skuteczności. PDF-XChange oferuje kilka funkcji, które wyróżniają go spośród innych programów do przeglądania i edycji plików PDF. Posiada intuicyjny interfejs użytkownika, który umożliwia łatwe przeglądanie i edycję plików PDF, a także jest wyposażony w szeroki zestaw narzędzi do edycji, tworzenia adnotacji, podpisywania i cyfrowego podpisywania plików PDF. Jedną z najlepszych cech PDF-XChange jest to, że jest dostępny na kilku platformach, w tym Windows, Mac i Linux.

pdf-xchange-editor.jpg

Instalacja PDF-XChange jest prostym procesem, który można zakończyć w ciągu kilku minut. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić oficjalną stronę internetową i pobrać oprogramowanie. Po zakończeniu pobierania po prostu kliknij dwukrotnie na instalatorze i postępuj zgodnie z instrukcjami. Po zakończeniu instalacji uruchom aplikację i od razu zacznij z niej korzystać. PDF-XChange Editor jest dostępny do pobrania za darmo, ale możesz również kupić licencję, aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji. Oprogramowanie jest również wyposażone w funkcję OCR, która pozwala na rozpoznawanie tekstu w skanowanych dokumentach i obrazach.

Edytowanie i komentowanie dokumentów PDF za pomocą edytora PDF-XChange.

Edytor PDF-XChange oferuje szereg narzędzi do edytowania i komentowania dokumentów PDF. Za pomocą tego oprogramowania możesz dodawać tekst, obrazy, figury i wiele innych. Możesz również komentować dokumenty, dodawać notatki i wyróżnienia, rysować na stronach i nawet wstawiać pliki dźwiękowe i wideo. Edytor PDF-XChange umożliwia również tworzenie formularzy drukowanych, w tym pól tekstowych, pola wyboru, przełączników i list, które mogą być wypełnione i wydrukowane. Możesz również eksportować swoje dokumenty do różnych formatów, w tym do programu Microsoft Word, RTF, HTML i wielu innych.

Główne zalety edytora PDF-XChange:

  • Pełen zestaw narzędzi do edycji dokumentów PDF.
  • Intuicyjny interfejs, który ułatwia pracę z plikami PDF.
  • Szeroki zakres funkcji do tworzenia i edycji formularzy, w tym dodawania tekstu, obrazów, znaczników itp.
  • Szybkie i skuteczne wyszukiwanie tekstu w dokumentach PDF.
  • Możliwość dodawania podpisów cyfrowych w celu zapewnienia autentyczności dokumentu.
  • Możliwość eksportowania dokumentów do różnych formatów w celu ułatwienia ich użycia.

Na zakończenie, PDF-XChange jest potężnym narzędziem do pracy z dokumentami PDF. Dostarcza użytkownikom szeroki zakres funkcji i narzędzi do edycji, tworzenia i przeglądania dokumentów. Ten program jest idealny dla profesjonalistów, studentów i wszystkich, którzy regularnie pracują z dokumentami PDF. Jeśli szukasz alternatywy, możesz rozważyć Adobe PDF, który jest najlepszym edytorem i przeglądarką PDF, ale taki wybór może być dla Ciebie bardzo drogi. W przeciwieństwie do niego, PDF-XChange jest edytorem PDF średniej klasy, który dostarczy Ci wiele funkcji edycji w bardziej dostępnej cenie.