Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Przegląd nowych produktów CleanMyMac X firmy MacPaw

Przegląd nowych produktów CleanMyMac X firmy MacPaw

CleanMyMac X — pozycjonowany jako uniwersalne narzędzie do czyszczenia, optymalizacji i ochrony komputerów w oparciu o system macOS. Teraz zawiera funkcję usuwania złośliwych plików, a także 14 innych narzędzi mających na celu optymalizację różnych składników systemu MacOS. Ponadto nowa wersja zawiera całkowicie przeprojektowaną aplikację dla paska menu, ulepszony moduł zabezpieczeń i asystenta, który zapewnia spersonalizowane porady dotyczące oczyszczania komputera Mac.


Główne funkcje i możliwości CleanMyMac X:

  • Inteligentne skanowanie. Uniwersalne narzędzie do analizy i optymalizacji komputerów MAC, w tym moduły „Czyszczenie”, „Ochrona” i „Szybkość”, które pomagają usunąć zbędny systemowy "śmietnik", malware i optymalizacje systemu pod kątem maksymalnej wydajności.

  • Zwiększona prędkość skanowania. Według firmy wewnętrznych testujących nową wersję CleanMyMac, program skanuje 3 razy szybciej w porównaniu do poprzedniego 3 CleanMyMac.

  • Usuń luki. Moduł, który sprawdza system pod kątem luk w zabezpieczeniach i usuwa złośliwe pliki w przypadku ich wykrycia.

  • Optymalizacja. Moduł, który pozwala zarządzać obiektami wejścia, agentami startowymi, zawieszonymi aplikacjami i zasobami w celu zwiększenia szybkość systemu.

  • Menedżer aktualizacji. Narzędzie, które pozwala aktualizować wszystkie zainstalowane aplikacje do najnowszych wersji.

  • Nowa aplikacja w pasku menu. Wyświetla główne wskaźniki systemu, najbardziej zasobochłonne aplikacje i pozwala natychmiast wykonywać przydatne funkcje.

    

Nowy CleanMyMac X rozszerzył również wybór formy płatności. Oprócz jednorazowego zakupu, program można również nabyć w ramach rocznej subskrypcji. CleanMyMac X jest również dostępny w Setapp, bibliotece ponad 120 aplikacji Mac na zasadzie subskrypcji.

Koszt CleanMyMac X wynosi 89,95 USD za jednorazową płatność lub 39,95 USD za roczną subskrypcję. Obecni użytkownicy CleanMyMac 3 mogą przejść na nową wersję z 50% rabatem na dowolny abonament. Warto zaznaczyć, że w pierwszym tygodniu po wydaniu wersji CleanMyMac X, 30% zniżki dotyczy nowych użytkowników.