Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Podwyżki w Atlassian

Podwyżki w Atlassian

Śpieszymy z informacją, że dzisiaj Atlassian ogłosił zmianę cen swoich produktów. Mając najwyższy status platynowego partnera Atlassian, chcemy zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę oraz ochronę przed niespodziankami.

W ogłoszeniu podano, że od 03.10.2019 r. obowiązuje podwyżka ceny dla całej linii produktów Atlassian.

Podwyżki cen wpłyną na nowe licencje Jira Cloud, Datacenter, Server i Enterprise Services. Wyjątkami będą produkty: Server (Fisheye, Crucible), Cloud (Access, Jira SW Premium, Confluence Premium, TeamCalendars, Questions, Portfolio, Jira Align, Trello, Opsgenie, StatusPage), Enterprise Services (Priority Support). Ich ceny pozostaną bez zmian.

Należy pamiętać, że zmiany cen nie wpłyną na rozszerzenia i wtyczki innych programistów, które są dostępne w sklepie z rozszerzeniami Atlassian Marketplace. Programiści mogą sami zmieniać ceny swoich wtyczek, niezależnie od Atlassian.

Musisz także wiedzieć, że w przypadku istniejących klientów z aktywną licencją wzrost ceny nie będzie jednorazowy, jak w przypadku pierwszego zakupu, ale będzie umiarkowany rocznie.

Generalnie, od 3.10.2019 ceny dla nowych klientów, w niektórych przypadkach mogą zwiększyć się o 400%. W związku z tymi wiadomościami, jeśli rozważałeś potrzebę zakupu rozwiązań od Atlassian, zalecamy zrobienie to teraz.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi managerami i uzyskaj bardziej szczegółową informację.