Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku


Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Microsoft otwiera dostęp do Teams

Microsoft otwiera dostęp do Teams

Cały świat ściśle monitoruje rozprzestrzenianie się koronawirusa Covid-19 i jest pełen obaw w jaki sposób wpłynie to na nasze zdrowie i obecny stan rzeczy. Większość firm jest zmuszona zrewidować swoje strategie biznesowe i przejść do pracy zdalnej. Duże spotkania, wyjazdy służbowe i imprezy masowe są odwołane lub stoją pod znakiem zapytania. Do organizacji komunikacji między pracownikami firmy potrzebne jest skuteczne rozwiązanie. Niektóre firmy całkowicie, w trosce o bezpieczeństwo, zamykają swoje biura. W obecnej sytuacji bezpieczeństwo i zdrowie pracowników jest kluczowym priorytetem dla większości firm. Firmy na całym świecie są zmuszone szukać odpowiedniego rozwiązania, które pozwoli im skonfigurować pracę zdalną. Microsoft nie jest wyjątkiem w tej sytuacji.

Microsoft jest gotowy dzielić się swoimi technologiami i wiedzą, a także zapewnia wszelkie możliwe wsparcie, aby pomóc wszystkim firmom na całym świecie. Centrala Microsoft ściśle współpracuje z centralą Microsoft w Chinach, w regionie najbardziej dotkniętym przez koronawirusa, i bada, w jaki sposób zespół organizuje swoją pracę w tej sytuacji. Jeden z partnerów Microsoftu, mający siedzibę w chińskim biurze, podzielił się praktycznymi wskazówkami i technikami, które pomogły w tym czasie. Odpowiedni artykuł można znaleźć na stronie internetowej Microsoft.

Firma Microsoft w całej swojej historii dąży do uproszczenia życia użytkowników i zwiększenia wydajności firm, niezależnie od tego, gdzie pracują i na jakim urządzeniu. W obecnej sytuacji praca zdalna i współpraca zyskuje nową rundę popularności. W związku z tym Microsoft przygotował propozycję na okres pandemii, aby użytkownicy byli zawsze w kontakcie. Teraz każdy ma możliwość uzyskania Office 365 E1 i Microsoft Teams na okres 6 miesięcy, dla nieograniczonej liczby użytkowników, całkowicie za darmo.

Aby poradzić sobie z globalną pandemią, ludzie muszą pracować zespołowo i skutecznie konfigurować komunikację. Żeby zapewnić efektywną pracę, użytkownicy powinni zawsze mieć odpowiednie narzędzia i zasoby, aby przezwyciężyć trudności i zorganizować pracę zdalną. Rozwiązanie Microsoft Teams to portal współpracy w Office 365. W Teams wszystkie zasoby są zebrane w jednym miejscu: aplikacje, zadania, dyskusje, pliki. Korzystając z Microsoft Teams, możesz organizować pracę zdalną, aby użytkownik nawet nie zauważył izolacji. Użytkownicy są zawsze w kontakcie i są gotowi do dzielenia się rozwiązaniami i nowościami w czasie rzeczywistym.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą i chcesz wypróbować organizację pracy zdalnej z Microsoft Teams, skontaktuj się z naszymi menedżerami, aby uzyskać więcej informacji.