Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Jak zdobyć JetBrains za darmo?

Jak zdobyć JetBrains za darmo?

Oprócz licencji studenckiej, JetBrains ma wiele innych darmowych licencji, a także korzystne rabaty dla tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie IT lub uczestniczą w wielu kursach i szkoleniach. Jak zdobyć JetBrains za darmo? Ten artukuł jest właśnie o tym!

Zacznijmy od licencji studenckiej. Producent udziela bezpłatnych licencji studentom oraz nauczycielom szkół i wykładowcom uniwersytetów. Licencja jest ważna dla narzędzi .net i wszystkich IDE udostępnianych przez producenta. Uzyskanie licencji studenckiej jest łatwe. Aby to zrobić, musisz zarejestrować konto na oficjalnej stronie producenta, potwierdzić swój status studenta za pomocą ISIC lub zarejestrować się przy użyciu osobistego adresu e-mail w domenie edu.

* ISIC to międzynarodowa legitymacja studencka.

Licencja studencka jest udzielana na 1 rok i jest udzielana zarówno studentom, jak i nauczycielom. Rok później będziesz musiał ponownie złożyć wniosek i uzyskać nową licencję.

Licencje edukacyjne. Dotyczą oprogramowania, które będzie instalowane na komputerach w salach lekcyjnych, w placówkach edukacyjnych. Ten typ licencji jest również całkowicie darmowy. Program może zostać zainstalowany na komputerach w uniwersytetach, szkołach wyższych, szkołach i organizacjach edukacyjnych typu non-profit.

Licencje są wydawane w formie bezpłatnych subskrypcji, które zapewniają dostęp do narzędzi JetBrains Toolbox oraz YouTrack i Upsource.


Licencja wykorzystywane w w projektach kodu źródłowego. Licencja jest przyznawana niekomercyjnym projektom, które tworzą produkty typu open source, pod warunkiem, że spełniają wymagania programu wsparcia. Możesz przeczytać szczegółowe zasady uzyskiwania takiej licencji na stronie producenta.

Licencje szkoleniowe. Komercyjne, kursy programowanie i bootcampy mogą ubiegać się o 100% zniżki dla swoich studentów, którzy mogą korzystać z jednego produktu JetBrains przez cały kurs (do 6 miesięcy).

Licencje dla programistów. Aktywni uczestnicy różnych konkursów programistycznych mogą również uzyskać bezpłatną licencję, która aktywnie wspiera początkujących utalentowanych programistów. Po sprawdzeniu ich profilu, uczestnicy programów takich jak JavaChampions, programiści Google Developer, mogą korzystać z całej linii produktów JetBrains.

Licencje dla organizatorów grup aktywnych. Wszyscy członkowie aktywnych grup i społeczności związanych z JetBrains mogą otrzymać bezpłatną licencję. Firma wśród aktywnych uczestników grupy organizuje losowanie prezentów.

Między innymi, JetBrains zapewnia 50% zniżki na subskrypcje dla takich grup użytkowników:

  • Dla uniwersytetów i akredytowanych organizacji edukacyjnych.
  • Dla startupów
  • Dla byłych posiadaczy licencji edukacyjnych. 25% rabatu przy następnym zakupie
  • Dla organizacji non-profit do 50%

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem produktów JetBrains, możesz to zrobić w naszym sklepie internetowym softlist.pl. Kupisz tam wszystkie licencjonowane produkty JetBrains w atrakcyjnych cenach. Jeśli masz pytania dotyczące licencjonowania lub zakupu produktu, zadzwoń +48 (22) 390-62-42 lub napisz e-mail na adres sales@softlist.pl. Odpowiemy.