Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Co sprawia, że Skype, Skype for Businessi aplikacje do spotkań Skype różnią się?

Co sprawia, że Skype, Skype for Businessi aplikacje do spotkań Skype różnią się?

Dobrze znany klasyczny Skype, który prawdopodobnie znajduje się w użyciu każdego domostwa na świecie, jest odpowiedni również dla małych firm i firm, których liczba pracowników nie przekracza 20 osób. Nie wymaga zakupu licencji, można z niego korzystać całkowicie bezpłatnie, z wyjątkiem chwil, gdy istnieje potrzeba wykonania telefonu na numery stacjonarne lub telefony komórkowe.

Aplikacja Skype Meeting. Zapewnia użytkownikom możliwość komunikacji z użytkownikami w grupie roboczej, których liczba może osiągnąć 10 osób lub 3 użytkowników po upływie okresu próbnego 60 dni. Zaletą jest wysokiej jakości wideo na dowolnym urządzeniu i dowolnym systemie operacyjnym. Wygodną funkcją jest demonstracja ekranu z możliwością użycia wbudowanego wskaźnika laserowego. Organizatorzy spotkań mają również zaawansowane funkcje zarządzania, na przykład mogą, jeśli to konieczne, wyciszyć mikrofon dowolnego użytkownika. (nadal dostępne tylko w USA)

Skype for Business. Wydajna edycja do tworzenia dużych konferencji do 250 osób, przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa na poziomie korporacyjnym. Za pomocą tego programu możesz zarządzać poświadczeniami użytkowników, którzy są online. Skype dla firm można zintegrować z aplikacją Microsoft Office.