Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Co nowego w świeżej aktualizacji JetBrains Toolbox

Co nowego w świeżej aktualizacji JetBrains Toolbox

JetBrains na nowo zdefiniował rozwój narzędzi komputerowych, aby pomóc użytkownikom osiągnąć lepszą wydajność i pracować lepiej dzięki nowym, innowacyjnym technologiom.

Zanim przejdziemy do opisu wszystkich aktualizacji, czy wiesz, że aktualizacja narzędzi jest szybsza i łatwiejsza przy użyciu Toolbox? Zdecydowanie zalecamy jego instalację. Dzięki niemu można łatwo śledzić i instalować aktualizacje, sprawdzać i uruchamiać zainstalowane aplikacje, a co najważniejsze - jest całkowicie darmowa. Najnowsza wersja obsługuje GoogleStudioAndroid, zmienia nazwy wszystkich programów, downgrade wersji i wiele innych.

Nowe wersje produktów są już dostępne do pobrania!


IntelliJIDEA otrzymuje nowe tematy oprawy i oficjalną pomoc ręcznego ich strojenia. Java 12 SwitchExpressions (Preview) obsługuje wiele nowych kontroli i oferuje szybkie poprawki, które pomogą Ci zacząć. Teraz możesz dołączyć debugger do aplikacji Java działającej w kontenerze Docker. Inne ulepszenia obejmują udoskonaloną obsługę narzędzi do budowania, ulepszeń VSC i innych.


CLion 2019.1 zawiera „pakiet początkowy” funkcji do wbudowywanych opracowań, które koniecznie trzeba ocenić. Refaktoryzacja C ++ stała się bardziej dokładna, a podświetlanie kodu zmieniło się na Clangd, aby edytor był bardziej responsywny. Aby pomóc w przestrzeganiu preferowanego stylu kodowania, CLion integruje się ze znanym narzędziem ClangFormat i zapewnia obsługę różnych schematów nazewnictwa C/C ++. A jeśli pracujesz z kompilacją baz danych, możesz teraz tworzyć niezależne od systemu zbiory konfiguracji Targets i Run/Debug GoLand, które zapewnią użytkownikom nowy poziom wydajności dzięki ulepszonej obsłudze narzędzi, integrujacej gruje pamięć, procesor, Mutex itp. Poprawia również debugowanie, dodaje nowe refaktoryzacje i ostrzega przed możliwymi błędami podczas używania zer w różnych wyrażeniach. Ponadto możesz teraz pobrać i zainstalować dowolny zestaw Go SDK bezpośrednio z środowiska IDE i poczuć się jak w domu dzięki nowej wstępnie skonfigurowanej klawiatury Sublime Text.

PyCharm zawiera nowe wsparcie dla Jupyter Notebook, zaktualizowaną szybką dokumentację CSS i wiele innych. Całkowicie przeprojektowana obsługa notebooka Jupyter ułatwia edycję notebooków, uruchamianie i debugowanie komórek oraz zarządzanie jądrem. Dalsze ulepszenia obejmują sprawdzanie typów Pythona podczas przypisywania zmiennych, obsługę wieloprocesorów pytest i wiele innych.


WebStorm dostarcza nowych inteligentnych metod, które pomagają w wbudowaniu funkcji restrukturyzacji i asynchronizacji w kodzie JavaScript, ulepszonej obsłudze Angular, zaktualizowanej dokumentacji CSS i HTML oraz nowej, wydajniejszej konsoli debugowania.

UWAGA: ta nowa funkcja jest również dostępna w większości środowisk IDE, które obsługują tworzenie stron internetowych, na przykład IntelliJ IDEA, PyCharm, PhpStorm i inne.

PhpStorm zapewnia lepszą wydajność, większą stabilność i wiele nowych funkcji. Debugowanie szablonów Twig i Laravel Blade; odnajdywanie „martwego” kodu; wykorzystanie nowych refaktoryzacji i szybkich poprawek; Delektuj się ulepszonymzakończeniem dzięki nowym funkcjom .phpstorm.meta.php; przy użyciu zaawansowanych narzędzi PHP, sieci i baz danych.

ReSharper Ultimate zapewnia pełną obsługę Visual Studio 2019.1 i wczesne wsparcie dla języka C # 8.0. Zapewnia Optimize References do pracy z projektami SDK i kilka ulepszeń dotyczących formatowania kodu. Go to Text wyszukuje teraz prawie wszystkie pliki projektu, a wskazówki edytora kodu obejmują więcej sytuacji. Projekty C ++ działają znacznie szybciej, z wyjątkiem tego, że dostępna jest obsługa funkcji języka C ++ 20 *.


W DataGrip dodano obsługę Snowflake, Hive, Greenplum i Vertica. Nowa wersja ma również przeprojektowane okno dialogowe połączenia, nowe kontrole i wiele innych.

W RubyMine dodano obsługę docker-compose exec, aby poprawić wydajność za pomocą Dockera. Jego całkowicie nowy profiler pomoże Ci znaleźć fragmenty kodu, które spowalniają Twoją aplikację. Ta wersja dodaje również pełną obsługę Factory Bot i przejmie wszystkie nowe ulepszenia JavaScript, bazach danych, interfejsa użytkownika i Git z platformy IntelliJ.

AppCode otrzymał wsparcie dla operatorów Swift 5, Move for Swift, poprawne uprawnienia dla wygenerowanych źródeł Core Data i Intents, możliwość łączenia się z procesem urządzenia, wsparcie dla języka aplikacji i regionu, a także szybszy montaż krok po kroku!

Rider zapewnia podświetlanie kodu, ciągłe testowanie i profilowanie wydajności w systemach MacOS i Linux! Dla programistów Windows, bardzo pożądany Windows Forms Design i Edit & Continue są dostępne. Obsługa Xamarin osiąga nowy poziom i dodaje JetBrains Xamarin SDK, integrację Xcode, nowy kreator Android SDK i obsługę Androida jako osobną wtyczkę w repozytorium wtyczek.

JetBrains nigdy nie przestaje ulepszać swoich narzędzi stworzonych z myślą o użytkownikach.