Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Co to jest G Suite? Taryfy, niezbędne narzędzie do prowadzenia działalności gospodarczej

Co to jest G Suite? Taryfy, niezbędne narzędzie do prowadzenia działalności gospodarczej

Zaletą tej usługi jest bezpieczeństwo, możliwość pracy zespołowej i mobilność.

Jak sprawić, by biznes był lukratywny?

G Suite

Na początek – podstawowe reguly. Aby firma odniosła sukces, konieczne jest:

 • spójny zespół;
 • biznesplan i strategia;
 • produkt wysokiej jakości powstały w wyniku pracy.

Ale to nie wszystko. Współczesne realia to natychmiastowy transfer informacji i szybkość podejmowania decyzji. Aby utrzymać się na „powierzchni”, organizacje muszą dostosować się do tych warunków.

Dziś nikt nie pozwoli sobie na taki "luksus" jak długie podpisanie umowy, a sytuacja typu "nie było mnie w biurze, i ja nie mogłem zapoznać się z informacjami" wcale wydaje się komiczna.

Szybkość jako podstawa sukcesu

I znowu aksjomat: dla pomyślnego rozwoju firmy wszystkie decyzje muszą być podejmowane tak szybko, jak to możliwe. Aby mieć czas, aby zareagować na sytuację, musisz wiedzieć o niej prawie zanim to nastąpi – są to nowoczesne trendy. Szybkie podejmowanie decyzji jest możliwe, gdy:

 • mobilność stosowanych rozwiązań;
 • korzystanie z narzędzi do pracy zespołowej;
 • pełne bezpieczeństwo danych.

Tych aspektów należy dotknąć osobno.

Mobilność

G Suite

Korzystając z G Suite, możesz mieć stały dostęp do niezbędnych informacji i zawsze być w kontakcie – do tego służy każde urządzenie. Wydaje się, że wieczne dyskusje, co jest lepsze-ios lub Android, nigdy się nie skończą, ale w tym przypadku jedno: niezależnie od tego, jaki system jest stosowany, Google Apps zawsze działa dobrze.

Weźmy zwykłą sytuację: osoba siedzi w poczekalni przed lotem. Nie chcesz tracić czasu na marnowanie-zwłaszcza, że zawsze jest wiele zadań i można je rozwiązać za pomocą G Suite. W takim momencie możesz:

 • wysyłanć  wiadomości e-mail do współpracowników za pomocą Gmaila. Jeśli tymczasowo nie ma internetu, możesz kontynuować pracę w trybie offline. Cała korespondencja zostanie wysłana do odbiorców, gdy połączenie zostanie przywrócone;
 • omówić czegoś na czacie lub przeprowadzić komunikacji online, stracić na organizacje sekundy;
 • zaplanować wydarzenia za pomocą kalendarza, sprawdzając interwały odpowiednie dla Partnerów (Google przekaże te informacje);
 • zrobić zdjęcie na lotnisku, umieszczając selfie w sieci społecznościowej. Trzeba jakoś rozjaśnić nudną podróż!

Praca zespołowa

Praca zespołowa G Suite

Jeśli dana osoba po prostu ma informacje, to niewiele z niej pożytku. Wartość dowolnych danych zależy od możliwości ich wykorzystania.

Praca zespołowa pomaga w opracowywaniu i doskonaleniu nowych pomysłów i pomagają w tym Zasady G Suite. Są idealnym środkiem do sumiennej pracy online. Firma jest pionierem w tej dziedzinie, ale dziś G Suite to proste i skuteczne rozwiązanie umożliwiające organizację pracy w czasie rzeczywistym.

A co, jeśli w pracy zaangażowanych jest więcej niż jeden zespół? W takim przypadku trudno jest obejść się bez G Suite, ponieważ rozwiązanie oferuje następujące funkcje:

 • Zapisanie wszystkich niezbędnych dokumentów na Dysku Google z możliwością kontroli dostępu. Dokument można otwierać, edytować, dodawać komentarze. Może to zrobić zarówno jak jeden lub inny pracownik, tak i wszyscy, którzy będą mieli do dyspozycji odpowiedni link. W przypadku, gdy niedopuszczalna jest sytuacja, w której ktoś może zachować kopię,  konieczne jest wprowadzenie zakazu tworzenia kopii i drukowania. Można również ograniczyć okres dostępu do pliku, jeśli czas projektu jest ograniczony.

 • Aby zwiększyć wydajność, można użyć opcji Dokumenty Google, która zapewnia optymalne opcje dla działań zbiorowych. Jest też miły dodatek-wszystkie z nich nie zajmują miejsca na Dysku Google. Do pracy może być używany tryb offline – czyli wyświetlanie danych użytkownikowi jest zawsze dozwolone.

 • Tworzenie i edytowanie dokumentów online podczas korzystania z G Suite jest niezwykle proste. Praca może odbywać się razem z kolegami - jednocześnie do projektu dołącza się do pięćdziesięciu osób. Z Dokumentami Google można pracować nawet w podróży, wyszukiwać dane w sieci bezpośrednio z dokumentu, otrzymując powiadomienia w wygodnym formacie.

 • Szybkie uzyskanie informacji za pomocą formularzy Google. Konieczne trzeba utworzyć zapytanie, wysłać je i uzyskać wynik, czyli wykresy i tabele. Możesz sprawdzić poprawność danych w Formularzach Google. Wymagane jest podanie prawidłowych odpowiedzi, a wyniki zostaną automatycznie ocenione.

Wyniki działań mogą być prezentowane jako plik. Za pomocą witryny Google jest tworzony w ciągu zaledwie pięciu minut, a żadna strona kodu nie jest używana. Z tym zasobem możesz pracować jako zespół, podobnie jak w przypadku wszystkich innych dokumentów Google.

O bezpieczeństwie

G Suite

Po zapoznaniu się ze wszystkimi zaletami G Suite, przygotowaniu wszystkich niezbędnych informacji, nie należy zapominać o bezpieczeństwie przechowywania.

W tej dziedzinie G Suite tradycyjnie oferują zaawansowane rozwiązania. Uwierzytelnianie dwuetapowe jest używane podczas nawiązywania połączenia z aplikacjami. W tym samym czasie, oprócz hasła, musisz wprowadzić kod podtwierdzenia, który zostanie wysłany do użytkownika na smartfonie.

Możesz zezwolić na zapoznanie się z informacjami tylko z listą partnerów, a nawet ograniczyć się do granic firmy.

Opisane funkcje nie są wyczerpującą listą funkcji oferowanych przez G Suite, więcej informacji o tym i wielu innych produktach można znaleźć w sklepie internetowym licencjonowanego oprogramowania.