Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku


Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

Autodesk ogłasza dostosowanie programów licencjonowanych

Autodesk ogłasza dostosowanie programów licencjonowanych

Z powodu rozprzestrzeniania się wirusa Autodesk przenosi swoje programy na inny termin.

Firma wspiera klientów w tym trudnym czasie i podejmuje szereg działań w celu ułatwienia prowadzenia działalności.

Tak więc możliwość uzyskania wielu subskrypcji użytkowników jest możliwa do 7 sierpnia 2020 r., a ich wycofanie z obiegu – 7-go sierpnia 2021 r.

Raporty Autodesk:

„Działanie koronawirusa (COVID-19) wpływa na ludzi i ich bliskich. Dla Autodesk zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, klientów i partnerów jest priorytetem. Ważnym jest, abyśmy wspierali się w tym trudnym czasie.

Staramy się minimalizować ewentualne opóźnienia w Twojej firmie. Obecnie wydarzenia te nie wpływają na naszą obecną pracę ani nasze globalne zadania, badania i rozwój. Ogłaszamy zmiany, które ułatwią współpracę z nami:

  • Rozumiemy, że w tym trudnym czasie płynność finansowa może być ograniczeniem dla wielu z was. Aby złagodzić sytuację, do 7 sierpnia 2020 r. zapewnimy możliwość odroczenia płatności umów o maksymalnie 60 dni dla wszystkich klientów i partnerów, a także bezpośrednich umów z Autodesk.
  • Przedłużymy możliwość pozyskiwania nowych planów subskrypcji dla wielu użytkowników do 7 sierpnia 2020 r. i odraczamy datę końcową sprzedaży i odnowienia do 7 sierpnia 2021 r. Chociaż ogłoszono wcześniejsze plany przejścia klientów na abonament dla imiennych użytkowników (Named users) już w dniu 7 maja 2020 r. - nie chcemy na razie wdrażać tych zmian, ponieważ i tak, obecnie, naszym klientom trudno jest prowadzić działaność biznesową.
  • Pracujemy nad tym, aby poziom obsługi klienta spełniał najwyższe standardy. Zapoznaj się z naszymi zaleceniami, jak umożliwić pracownikom zdalną pracę z oprogramowaniem Autodesk. Czekamy również na Twoje opinie i pytania.

Dla Twojej wygody stworzyliśmy specjalną sekcję na naszej stronie internetowej - stronę zasobów COVID-19. Na tej stronie znajdziesz szczegółowe informacje o powyższych zmianach, informacje o dostępie do subskrypcji z domu, a także inne porady i wskazówki.

Jesteśmy blisko i jesteśmy gotowi wspierać Cię w tym trudnym czasie ”.