Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

0

Pracujemy w godzinach 8:30 do 16:30
od poniedziałku do piątku

5 korzyści biznesowych dzięki PRTG Network Monitor

5 korzyści biznesowych dzięki PRTG Network Monitor

PRTG to wszechstronne narzędzie do skanowania sieci i uzyskiwania wszelkich informacji o tym polu i jego zasobach. Network Monitor jest przeznaczony do monitorowania sieci, planowania rozwoju, unikania przestojów i planowania na przyszłość.

  1. Unikając przestojów zwiększasz czas pracy systemów IT w Twojej firmie. Wszystko to jest możliwe dzięki ciągłemu monitorowaniu, śledzeniu podejrzanych działań, przewidywaniu potencjalnych awarii i analizie przepustowości.

  2. Oszczędności finansowe. Z pomocą PRTG uzyskujesz dane finansowe, na podstawie których podejmowane są decyzje dotyczące planowania przyszłych zakupów oprogramowania lub sprzętu, bez dokonywania zbędnych i nierozważnych zakupów.

  3. Główny pakiet PRTG obejmuje wszystkie możliwe moduły. Nie trzeba płacić dodatkowo za każdy moduł. Z listy typów monitorowania obsługiwane wszystkie możliwe: WMI, Flow, SNMP i inne. Zintegrowana baza danych posiadająca własny patent oznacza, że nie trzeba kupować oddzielnej licencji dla bazy danych.

  4. Zwiększ zwrot z inwestycji. PTRG z wykorzystaniem wbudowanych algorytmów może określić opłacalność inwestycji IT. Wszystkie dane wprowadzane do sieci PRTG są analizowane i przechowywane w bazie danych. Biorąc pod uwagę wszystkie parametry, Network Monitor może pomóc zoptymalizować sprzęt i jego optymalizację w miarę starzenia się.

  5. Im więcej informacji jest dostępnych, tym lepsze widoki na przyszłość mają zaplanowane projekty.

Darmowa wersja bez zmniejszonej funkcjonalności.

Zamów klucze-Trial w firmie Softlist.